Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 10 éves gyerek utazhat egyedül...

10 éves gyerek utazhat egyedül repülőn?

Figyelt kérdés
Németországban élünk és nyáron az apjánál van Magyarországon. Én nem tudok hazamenni érte mert dolgozok és az apjának is dolgozni kell így nem tudja kikísérni.
2011. júl. 14. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem utazhat.Kísérő kell neki..De el lehet intézni,hogy a stewardess legyen a kísérője.A repülőtársaságnál érdeklődj amivel utazna,ott minden felvilágosítást megkapsz..
2011. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az gondolom pénzbe kerül ugye?
2011. júl. 14. 11:44
 3/9 anonim válasza:
100%
Én utaztam 13 évesen Angliába egyedül, meg vissza. Nem tudom, hogy volt megoldva. A reptéren végig kísértek, a repülőn a légiutaskísérő figyelt rám. Leszálltam, átadtak ott valami embernek, ő végigkísért és átadtak. :) Élveztem nagyon, mert sehol se kellett sorban állnom :D
2011. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Fapados nem vallal asszem ilyet. De a MALEV talan igen.
2011. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
easyJet lenne. Akkor nem tudom mi lesz a megoldás.
2011. júl. 14. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok...

Nézd át az easyjet honlapját,és hívd fel őket.

Én nem vagyok abban biztos,hogy fapadosnál nincs kísérő..Amikor a fiam 12 éves volt,ő is egyedül jött haza Magyarországról Angliába.A légiutas kísérők vigyáztak rá.Pesten az apjától "átvették" és ők vitték fel a gépre is.Majd London Lutonon átadták nekem..De már 5 éve volt,és nem emlékszem hogy ha fizetni is kellett mennyit.De volt lehetőség hogy kísérőt kérjünk.

2011. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most nézegetem a honlapjukat de nem találok semmilyen elérhetőséget.
2011. júl. 14. 12:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Sikerült beszélnem a reptérrel és sajna az easyJet nem vállal kíséretet. Csak a Malév, Lufthansa és a nagyok. :-(
2011. júl. 14. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:
első vagyok..Mivel én hajlamos vagyok több éves kacatokat,iratokat megtartani,így utána kerestem hátha megvan még az 5 évvel ezelőtti repülőjegy nyugtája,és a kísérőpapír. Megtaláltam,és elnézést kérek..Nem wizzairral jött haza a fiam hanem Malév járattal. Talán azért voltam biztos a wizzair-ben,mert később és mg ma is azzal jár haza a fiam..Igaz már nem kell neki kísérő.
2011. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!