Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy hogy ennyien kimennek...

Hogy hogy ennyien kimennek mostanában az USA-ba?

Figyelt kérdés

"Hírességek" is és a környezetembõl is rengetegen.

Pl.: Gombos Edina es csaladja, illetve Vujity Tvrtko es csaladja.

Par youtubeos (Szefi es Femkastely).

De par honapja ment ki egy zenesz baratom is (3 eves szerzodest kapott). Es most lattam a facebookon,hogy 2 hete (ritkan vagyok fent) az unokatesomek is kimentek (szinten szerzodest kaptak, vendeglatasban dolgoznak).

Most indul 2 baratnom Au pair-nek. En jovo nyaron megyek. Csak olyan fura, hogy ennyien mennek mostanaban.



2016. nov. 25. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Én környezetemben pont azt látom,hogy nagyrészt mindenki Angliába, Németországba... megy.

USA-ba csak azok mennek az ismerőseim közűl akiknek kalandvágyuk is van, Na meg van 1-2 olyan aki nem épp legálisan van kint, de így is bevállalták mert kíváncsiak, fiatalok. MIt veszíthetnek? vagy bejön, vagy nem, ha nem akkor irány Anglia,vagy más EU-s ország.

Én azt mondom jól teszik, mindenki menjen amerre lát, mert ami Magyarországon van az katasztrófa...

2016. nov. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Ès ebből szerinted mennyi a legális? Nem sok. Itt élek màr egy ideje, de a kèt kezemen meg tudom szàmolni hogy akiket ismerek azok közül mennyi a legális. Nem sok. A most erkezők legalàbb 90%-a illegális. Nekem nincs ezzel bajom, de Trumpnak igen. Én soha nem jöttem volna illegálisan, annyit nem èr az egèsz.
2016. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akiket ismerek mind legalisan mentek. Ezert is fura mert eddig mindenki azt mondta hogy csak akkor van esely ha orvos, kutato vagy. Vagy behazasodsz. Vagy zoldkartya lotto. Aztan Ok meg maskepp jutottak ki.
2016. nov. 25. 17:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Aztan Ok meg maskepp jutottak ki."


Aztán hogy másképp? Nekem is van olyan ismerősöm, aki itt van, állítása szerint hivatalosan, de aztán csak kiderült hogy mégsem.

2016. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Vendeglatosok es zenesz. Tehat nem orvosok,kutatok, tudosok. Hanem "hetkoznapi" munkat vegeznek.
2016. nov. 25. 17:39
 6/12 anonim ***** válasza:

"Vendeglatosok es zenesz."


Zenész érthető, nekik van vízum. De egy mezei vendéglátós hogy kapott bármi engedélyt? Az kizárt.

2016. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az unokatesom, tehat elso kezbol van az info :)
2016. nov. 26. 07:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Dolgoztam valakinél akinek az unokahúga ment ki legalisan Coach-ként USA-ba. Ezen kívül senkiről se hallottam konkrétan hogy leagálisan ment volna ki. Akik mégis papírokkal élnek kint azok később megházasodtak kint.


A szomszéd utcában van egy asszony akinek a fia kb 20 éve ment ki a párjával és azóta nem voltak otthon, még az apja temetésére se jött haza.


Egyik haverom nagybátyja kintvan 10-15 éve de neki amerikai felesége van.


Egyik ismerősöm bátyja is kint van 10-12 éve de ő is később megnősült, elvált majd magyar csajt vitt ki magával aki szintén megkapta a papírokat.


Egy testvérpár is ment ki innen a környékünkről. Kb 5 éve vannak kint és még nem legálisok. Nem jártak még itthon azóta, még a testvérük esküvőjén se voltak ott.


A legtöbb ismerősöm nem USA-ba megy hanem Ausztriába, Németbe, Angliába, ugyanis ők pénzt gyűjtenek és hozzák mindig haza. USA-ból is tudsz hozni pénzt de ahhoz évekig kell kint lenni folyamatosan és csak úgy jöhetsz haza hogy többet nem mész vissza. Azért nem érdemes kamuházasságokba belemenni kint mert házat akarsz majd venni Magyarországon. Ha meg ott talál rád az igaz szerelem akkor meg nem az itthoni dolgokra spórolsz hanem kint élsz. Másrészt Németben többet keresel, többet teszel félre mint USA-ban.

2016. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szefi és fémkastély full illegálisok. Úgy még te is kitudsz menni dolgozni ahogy ők.
2016. nov. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A vendèglàtòs rokonod hivatalos papìrjait láttad? Nekem első dolgom volt elujsàgolni hogy megvan a zöldkartyam, aki ilyenben titkolòzik az illegàlis. Itt èlek, vendèglatásban sok az illegàlis, illetve helyi szegènyebb, ezèrt munkavìzumot ehhez nem adnak, mivel az pènz es idő a cégnek.
2016. nov. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!