Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Akik az USA-ban elnek, miota...

Akik az USA-ban elnek, miota vagytok kint, hol eltek?

Figyelt kérdés

Esetleg ha nem titok, Ti hogy koltoztetek ki?

Mivel foglalkoztok?

Csaladdal vagytok kint vagy egyedul?



2016. nov. 28. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

New Orleans.

Olyan 3.5 éve vagyok kint. Családdal vagyok, vagyis, a férjem és a felnőtt fiam is.

Mi előtte Angliában éltünk, és az ottani munkahelyen volt egy lehetőség, hogy az orleansi testvérvállalathoz ki lehet menni dolgozni előbb 5 éves szerződéssel, majd ha akar maradni az ember véglegesítik a szerződést. Az angolok valamiért nem akartak költözni, így én kaptam az alkalmas helyzeten. Egyébként egy kis elektronikai cég ahol mint operator dolgozom. ( itt tanultam meg, forrasztani stb. Nem egy bonyolult meló)

2016. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Atlantàtól 30 mèrföldre élek egy kisvàrosban. Felesègem rèvèn kerültem ki. 5. ève èlek itt. Az első időszakban kamionoztam, ma sajàt vàllalkozàsunk van a nejemmel.
2016. nov. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
San Francisco . DE jovore tervezzuk a hazakoltozest.
2016. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Portland, Oregon. 6 eve elek itt. En munkaugyben voltam kint meg annak idejen kb. ket honapra, megismertem a felesegem, majd kesobb osszehazasodtunk, roviden ennyi amugy hosszu story. Jarmumernok vagyok, de miota itt vagyok a felesegem szuleinek a csaladi vallalkozasaban dolgozok, abban a pozicioban amiben otthon dolgoztam itt eleg nehez lenne elhelyezkedni sajnos...
2016. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%
New York, 10 éve, egyetemi ösztöndijjal jöttem, itt végeztem a Master képzést és az egyetem állást ajánlott. Férjem orvos, én gyógyszerész vagyok.
2016. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!