Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szamodra az ex pasid/csajod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamodra az ex pasid/csajod meg mindig vonzo kulsoleg vagy miota nem vagytok egyutt mar maskent tekintessz ra pl semleges vagy epp azon is elgondolkodtal mi fogott meg anno a kulsejeben, mert mar egyaltalan nem tetszik?

Figyelt kérdés
2016. nov. 8. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Leginkabb azon gondolkodom ha meglatom, hogy mit kerestem egy hajlektalannak kinezo oreg pasi mellett....
2016. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
utóbbi. Már nem értem mi foghatott meg benne.
2016. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tartom vonzónak már az exeimet, sőt... nagyon nem. :D Egyet kivéve... ő dobott engem, én nagyon szerelmes voltam, na ő azóta is vonzó számomra külsőleg.

23/L

2016. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Foggalmam sincs miért voltam velük együtt. Egy viszont külsőre még most sem csúnya, de ha rá nézek eszembe jut mi mindennel bántott meg és azonnal megszűnik ez az érzés.
2016. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az egyikről még mindig azt gondolom, hogy helyes/jó pasi, a másikról nem, de róla azelőtt sem gondoltam, mielőtt összejöttünk (aztán belezúgtam xD). Jah, a harmadikról (összesen 3 volt) szintén úgy gondolom, h még mindig jól néz ki. Nem vonzódom hozzá (ahogy az elsőhöz sem), de attól még van szemem. :)
2016. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Még mindig aranyosnak és szexinek tartom. Bár barátnőim szerint olyan mint egy ősember. :D

Ma is szexelnék vele bármikor, de már 3 éve nem láttam csak fotón.

2016. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja és a másik csak szexkapcsolat volt.

Na ő nagyon nem tetszik. Akkor sem tetszett de van egy erős szexi kisugárzása, az fogott meg benne.

Viszont szeretni nem tudnám, mert egy hisztis kis pcs. Na neki ellen tudnék állni mert jobban idegesít, mint amennyire szexelni akarok.

2016. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Is-is. De hogy is mondjam...egyikhez sem vonzódom úgy, hogy valaha is újra közöm legyen hozzájuk. Látom, ha jól néznek ki továbbra is, de ennyi. Olyan is akad, akinek a külsejét nem tudom elismerni, mert lerobbantak, rossz irányt vett az életük...stb.
2016. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan váltunk el:) Akivel szemben megmaradt a tisztelet, azt jóképűnek találom most is de akivel csúnya véget ért, vele nem értem hogy jöhettem össze :D
2016. nov. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én az enyémmel úgy vagyok, hogy max egy dugásra lenne jó, de semmi többre.
2016. nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!