Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha még nem voltam Amerikában,...

Ha még nem voltam Amerikában, Washington DC jó lenne 1. látogatásnak? És mennyi ideig érdemes maradni várost nézni?

Figyelt kérdés

Vagy érdemesebb máshova menni?


Elsődlegesen Washington DC-re gondoltam, mert ha először járok egy országban, mindig a fővárosába megyek először. Sok a látnivaló is, és állítólag szép város. Egyébként van elegendő pénzem, szóval az nem akadály.


2016. dec. 5. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor már összekapcsolnám New York-kal.
2016. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jo otlet. Valoban rengeteg a latnivalo, legtobb hely ingyenes (amerikai
2016. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Vigyél el. :( Én nem vagyok az a "menjünk csináljunk selfiet és bsszuk fel a közösségi oldalakra", hanem ha utazom, akkor valóban a látnivaló miatt megyek. És Washington DC már rég a bakkancs listámon szerepel.

20/L



Egyébként viccelek, nyilván nem fogsz egy vadidegennel menni, de szerintem nagyon jó döntés lesz Washington.

2016. dec. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak te tudod megítélni, hogy téged mi érdekel. Hadd ne mi mondjuk meg, hogy TE hova menjél.
2016. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább New Yorkba menj, mert ott több a látnivaló, de amúgy a két város nincs messze egymástól, és New Yorkból busszal el is tudsz majd menni Washingtonba is pár napra.
2016. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én New Yorkban voltam és ha választhatnék, akkor most is oda mennék, mármint előszörre.

De ha valamiért Washington DC vonz téged, akkor menj oda.

2016. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én inkább NYC-be mennék. Sokkal több a látnivaló.
2016. dec. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ket napnal tobbet nem er inkabb a nyugati part Los Angeles,Sanfrancisco combo vagy New York eloszor.
2016. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Inkább New York, onnan pár napra Washington, elérhető a Niagara, és más látnivalók. Ha ilyen messzire utazol, legalább 2-3 hétre menj (drága repülőjegy, időeltolódás megszokása, stb.), és több helyet nézzél meg.
2016. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor New York-al kezdek, 3 hétig ott leszek, és utána átmegyek busszal Washingtonba 1 hétre.
2016. dec. 6. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!