Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA ban milyen oldalakon...

Az USA ban milyen oldalakon erdemes allast keresni? Es arra konkretan hogyan erdemes rakeresni, hogy allasok szallassal?

Figyelt kérdés
Tehat olyan allas szeretnek kint talalani amelyik szallast is biztosit. Ezt hogyan hol erdemes keresnem?

2016. dec. 2. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Tudod nem akarlak bántani,de a kerdesedbol olyan szintű tájékozatlanság árad hogy nincs is ertelme elkezdeni megmagyarazni neked,hogy mi a helyzet!|inkabb maradj ott ahol vagy!Nem kell mindenkinek az usa-ba menni!
2016. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Olyan allast kellene szerezned, ahol elintezik neked munkavallalasi vizumot. Szallast itt nem szoktak biztositani, a dolgozonak kell gondoskodni rola. Persze, en a legalis munkara gondolok. Rengeteg olyan hely van, ahol lehet munkat keresni, eleg a beirod Googleba" job search sites USA".
2016. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
2016. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Amit a 3-as linkelt az egy nagyon jó cég.

Én a zöldkártya mellé még 10ezer dollárt is kaptam, abból tudtam venni kint autót, plusz a apartment depositot, és minden mást kitudtam fizetni.

Na meg egy nagyon jó munkát is szerváltak.

2016. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
amerikai állampolgár vagyok :) ezért kérdeztem a konkrét keresési site-ot, miért kell mindig túlgondolni minden kérdésre a válaszadást? :D nem kertem vizumugyintezest
2016. dec. 3. 01:23
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ez nyilvan teljesen hihető,hogy állampolgár vagy,de itt erdeklődsz,hogy hol keressel munkat......de ha még így is van miert nem mondjuk az amerikai gyakorikerdesekre irsz?
2016. dec. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na kíváncsi vagyok a sztoridra, hogy hogyan vagy te amerikai állampolgár :D

Igazából egy lehetséges magyarázat lenne arra, hogy amerikai állampolgár vagy, de angolul meg nem tudsz, hogy utánajárj egy állásnak.

2016. dec. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tizenx eve az allamokban elek. Tobb100 ismerosom van (magyar meg amerikai). EGYETLEN egy sem olyan, aki szallassal egyutt kapott allast, pedig vannak magas beosztasu emberkek meg egy egyetemi kutatoorvos zseni is koztuk de a szallasrol eddig mindig mindenkinek maganak kellett gondoskodni.


Good luck!

2016. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Egy megoldás van. Bekerülsz egy olyan európai multinacionális vállalathoz aminek van amerikai kirendeltsége. Vagy egy amerikai vállalathoz amelyiknek Európában van kirendeltsége. Eltöltesz az európai részlegnél pár évet és egyre feljebb kerülsz a ranglétrán. Vezető beosztásúként néhány év múlva ha szerencséd van akkor felajánlják hogy az amerikai kirendeltségnél dolgozz. Ha mégsem vagy állampolgár akkor is elintézik a megfelelő vízumot. A multinacionális vállalatok szállást is szoktak biztosítani a kiküldetésben lévő magas beosztású munkatársaiknak. Még céges autót is. Ezzel meg is lesz amit akartál. Csak kitartónak és valamiben nagyon kiemelkedőnek kell lenned hozzá.
2016. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az USA-ban,állampolgársággal,szorgalommal igen könnyű munkát találni,különösen,ha tudsz egy kicsit angolul.


Olyan állást én sem láttam még,amit szállással ajánlottak.


A legegyszerűbb,a "cragslist.com"oldalon keresgélni,és szállást pedig a hostelek közt,ami olcsó,de nem igazán luxus.Ha már van fizetésed,lehet normális szállást is keresni.


Milyen városokra gondoltál?Nekem 29 államban volt munkám a 14 év alatt.(7 évig illegálisan.)

2016. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!