Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az elnökváltás magával hozhatj...

Az elnökváltás magával hozhatja a turistaként beutazás megnehezítését?

Figyelt kérdés
Tehát Trump dönthet úgy, hogy eltörli az ESTA-t? És ilyesmik?
2017. jan. 7. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
remélem igen
2017. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: Miért reméled? Nyilván te is beutaztál valamikor.
2017. jan. 7. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Trump elnök lesz, nem a teljhatalom az univerzumban...
2017. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem vagy muszlim, tiszta a múltad, nincs mitől tartanod Trump alatt sem. Ha viszont illegàlis vagy/voltàl, köztörvènyes vagy, neked annyi.
2017. jan. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: Jártam kint tavaly májusban, ESTA-val, mindössze fél óra várakozással a beengedésre. Szeretnék még néhányszor. És nem lennék boldog, ha olyan variálások lennének, ami következtében órákat kell várni, és esetleg be se engednek, mert nem tetszik az arcom. Ha jól tudom, az ESTA előtti időben ez bizony megesett.
2017. jan. 7. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel nem foglak megnyugtatni, de ha az adott bevandorlasi tisztnek nem tetszik az arcod, akkor most sem koteles beengedni teged. Sajat hataskoreben all mindezt eldonteni Trumptol vagy estatol fuggetlenul.
2017. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Ahogy én tudom, amióta az ESTA-ra Mo. is jogosult, ilyen pofa alapján be nem engedésre nem volt példa.
2017. jan. 7. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Az lehet, de en csak azt mondtam, hogy a beengedes valtoztatasatol a tiszt jogkore nem valtozik:)
2017. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem fog. Az USA-nak sem érdeke, hogy visszaessen a turizmus.
2017. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
10: Okés, de ugye hét arab országnak megtiltotta, hogy a polgárai beutazzanak. Most csak ők, de ki tudja mi jöhet később? Legyen igazad!
2017. jan. 30. 08:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!