Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Idén áprilisban megyek a...

Idén áprilisban megyek a családommal Los Angeles-be, tudnátok pár boltot ajánlani, hogy hol lenne érdemes ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 22. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Ruhabolt?!
2017. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom ott is drágább minden a belvárosban de egy szimpla bevásárló központban az itteni árakhoz képes potom pénzért veszel ruhákat. Én kb 25 dollárért vettem márkás pulcsit, 25 dollárból 2 adidas pólót, stb

De ha már Los Angelesbe mész akkor gondolom a pénz nem számít :P

2017. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%

Igyekezz külvárosi plázákat keresni.

Amúgy hihetetlen módon ráéreztél, miért érdemes LA-be menni.

Valódi nagy utazó lehetsz, igazi világjáró.

2017. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg Mall, Outlet center és egyéb bevásárló központ van a városnak szinte minden részében. A Macy's pl mindig jó választás, rengeteg ruha és egyéb dolog van, márkás dolgok, amiket elég jó árakon lehet kifogni. Pl Calvin Klein cuccok (egy kosztümöt vettem 60 dollárért) Levis farmerek minden fazonban 15-25 dollárért, Tommy Hilfiger, Old Navy, Nike, O'Neill cuccok fillérekért. Az európai márkák viszont drágák, illetve az Abercrombie cuccoknak is megkérik az áràt, de nem annyira mint Európában.


Ha viszont tervezői cuccokat akarsz akkor ott a Rodeo Drive, de ott a legtöbb üzletben időpontot kell kérni előre, és nem éppen pénztárcabarát helyek.

2017. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

gugli terkep segit megkeresni a szallasodhoz legkozelebb eso boltot, de szerintem ezek kozul valassz (en legalabbis innen vasarolok):

Ross dress for less

Target

TJ Maxx


a Macy's egyaltalan nem olcso hely, raadasul tiszta kibSzas, mert ami iden nem megy el a Macy'sben azt jovore a Ross-ban megveszed felarert. 2 felsot is vettem anno a Rossban, amit elotte a Macy'sben nezegettem es meg rajta is volt a Macy's arcimke, ami persze nem ervenyes, mert a Ross sajat arcimkejet kell nezni, ami kb. 30-50%al olcsobb volt mint elozo evben a Macy'sben.

Ha nem vagy egy divatmajom aki aznap akarja felvenni a designer cuccokat, amikor azok kijonnek a kifutora, akkor nagyon jo markas cuccokat talalsz a Rossban.


Es ha igazas sporolni akarsz, akkor benezel egy Goodwill-ba is, ami egy turkalo. Lehetoleg jo kornyekre menj (Santa Monica vagy Beverly Hills-hez kozel) mert oda viszik a gazdagok a cuccaikat es kincseket lehet talalni. Van persze sok szakadt, koszos gonc, de van nehany alig hordott csoda darab is.

2017. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló nagyon jókat írt. Nem tudom milyen árban/stílusban keresel ruhákat. Én is általában elmegyek egy bevásárlóközpontba (Forever 21, Wet Seal, American Eagle és társai). Valamint a Goodwill mellé még a Savers-t is ajánlanám, szintén turkáló, de általában hatalmas a választék és sikerült már teljesen új/vagy nagyon minimálisan használt márkás cuccokat is találnom. :)


Jó szórakozást!


26/N

2017. febr. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!
2017. márc. 5. 00:18
 8/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Én tavaly voltam 1 hónapot és nagyon megéri spórolni az útra, sokkal több és jobb vásárlási lehetőség van, mint itthon.


Nagyon ajánlom a Ross dress for lesst és a Marshalls-t. Itt márkás cuccokat be lehet szerezni tök olcsón, ne ijedj meg, ha elsőre turkálós hatása van a boltnak, itt minden új. Érdemes alaposan körülnézni. Calvin Klein parfümöt vettem 20 USD-ért, Calvin Klein melltartót 15 USD-ért, Dolce Vita eredetileg 150 dolláros szandált 30-ért, 200 doláros táskát 30-ért. Nagyon sok márkás táskájuk van, DKNY, Michael Kors, mindenféle már kb 100 USD-ért. Akkor ezt sokalltam, de utólag sajnálom, hogy nem ruháztam be egy MK-ra, mert az ott 100 dollárba kerülő táska ausztriai outletekben sincs 200-250 euro alatt.

Minden boltnak más a kínálata, érdemes többen körül nézni, és viszonylag sok bolt is van LA-ban.


Sokan mondják, hogy Amerikában semmit nem szabad teljes áron megvenni, és ez nagyjából igaz is! Rengeteg outlet center van, ahova nagyon megéri elmenni.Például LA-ben a Citadel outlets az nagyon jó! Vagy a város szélén, kicsit messzebb, kb 1 órára a belvárostól van az Ontario Mill. Ott van pl Guess outlet, 200 dolláros táskát kaptam 30-40-ért. Vagy ott van pl Abercrombie és Hollister outlet, ami nagyon ritka, és ott az Abercrombie is megfizethető. Calvin Klein outletekben van nagyon jó áron minden, 150 dolláros farmert vettem 50-ért.


Ha cipőt szeretnél venni, a Nine west-et és a Steve madden boltokat ajánlom. A Citadelben van mindkettőnek boltja. Nagyon szép, jó minőségű, divatos cipőik (és táskáik) vannak, azóta is egy ott vásárolt Nine West cipő a kedvencem.


Van az LF Stores hálózat, aminek van sok boltja LA-ben, nagyon fiatalos, divatos és egyedi cuccokat lehet ott kapni, viszont szörnyen drága. Egy-egy póló 100 dollár felett van. Viszont vannak szezon végi akcióik, amikor ezek a nagyon jó cuccok kb harmadannyiért vannak. Ennél is jobb leheőség viszont az LF Outlet a Melrose Ave-n, az American Apparel mellett, ahol rengeteg egyedi, fiatalos jó cuccot lehet venni tök olcsón. A másik kedven cipőmet ott vettem, eredetileg 180 dollár helyett 38-ért. A nagyon jó minőségű Carmar Denim márkájú farmereket árulják az outletben 30-40 dollárért, pedig az eredetileg van 200-300 is. Valamint népszerűek még a Carmar fesztiválsortjaikról.


A Sephorát ne hagyd ki, az egy drogérialánc, ha egy kicsit is érdekel a sminkelés/szépségápolás téma, kihagyhatatlan!


Amerikában kb minden sarkon van egy Forever 21, ott tök olcsón lehet vásárolni, de én úgy tapasztaltam, hogy nem olyan jó minőségű.. 2 farmerom is pár hónap után hordhatatlanra fakult.


Ezeken kívül pár márka, ami érdekelhet: American Eagle, PacSun, WetSeal (elég olcsó, szerintem nem is olyan jó minőségű, de divatos), Aeropostale, Urban Outfitters, Brandy Melville, Nordstrom, Topshop keress rájuk, nézd meg, hogy melyik érdekelhet...


Fehérneműből mindenképpen a Victoria Secretet ajánlom.


Remélem, hogy találtál a válaszomban bármi hasznosat, ha akármi érdekel még Los Angelessel/Amerikával kapcsolatban, nemcsak vásárlás, hanem mondjuk kihagyhatatlan kaják, vagy ilyesmi, nyugodtan írj, szívesen mesélek az élményeimről, tapasztalataimról :)

2017. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na aztán mi volt?:)
2017. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!