Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Igaz, hogyha Amerikába utazok,...

Igaz, hogyha Amerikába utazok, akkor legalább 1000$-nak kell lennie nálam? Ellenőrzik, hogy mennyi pénz van nálam?

Figyelt kérdés
Meghívólevéllel megyek, ami tartalmazza azt,hogy el tudnak tartani úgymond, hogy fedezik a költségeimet, de úgy tűnik,hogy ez nem elég nekik, vagy mégis? Tényleg érdekelne, hogy ezt mennyire ellenőrzik.
2010. máj. 7. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idore utazol? A penz ettol is fugg.
2010. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 hónap, de ahova megyek ők biztosítanak mindent, a szállást, étel, italt és ez benne lenne a meghívólevélben is.
2010. máj. 7. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked ezt az 1000 dollart? Nincsen ilyen limit megszabva. Ne aggodj mar annyira. Mar olyan sok kerdest kiirtal.
2010. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Talán csak azért izgulok így, mert már mindenki azt sulykolja belém itthon, hogy milyen bátor vagyok, meg túl merész, hogy nekivágok, ők nem tennék, meg el fogok tévedni, meg 2 hét múlva haza jövök. Megpróbálom ezt jobban kezelni.
2010. máj. 7. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert irigyek rad es baromira lennenek a helyedben. Miert foglalkozol veluk? Csak direkt rossz erzest akarnak benned kelteni. Mielott kijottem, nekem is mondtak, hogy azert vigyek a visszautra valora eleg penzt, ha meggondolnam magam...hat nem tudom, hogy ezek a buta gondolatok miert jonnek mindig olyanoktol, akik sosem voltak meg itt. Ezeknek az embereknek semmihez sincs merszuk, ezert ilyen kicsinyesek, kozben meg irigyelnek. Ha meg 2 honapig eltart egy rokonod es turistakent jossz, miert mennel haza 2 het utan?? Nem a semmitol varod a szerencsedet es hol van ebben a kockazat? Ez egy nagy lehetoseg, hogy vilagot lass. Neked is vannak rosszakaroid, latom...
2010. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kell tartanod semmitol, amerika ugyanolyan biztonsagos minden szempontbol mint europa, csak messzebb van. 1000 dollar 2 honapra...hat az allamokat ilyen vekony penztarcaval nehez teljesen kielvezni, de ha a rokonod tenyleg eltart, akkor oke. visszajegyre azert en tartanek magamnal penzt mindenkeppen, onnan nem tudsz hazalogni vonaton, vagy hazastoppolni mint az eu-bol.
2010. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, előszeretettel riogatnak, lehet, hogy van némi alapja és biztos van,akit hazairányítottak, de már túlzás amiket hallok és el akarják venni a kedvem, de már állom a sarat. Retúrjegyem van amúgy, ami 2 hónapra szól, tehát mindenképp haza tudok menni, költőpénz meg lesz nálam, de nyilván nem 1000$, ami kissé húzós lenne nekem.
2010. máj. 8. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!