Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A Harlemben nagyon cinkes a...

A Harlemben nagyon cinkes a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Nemsokára New Yorkba költözöm, sajnos csak a Harlemet tudom megfizetni. Mennyire veszélyes ott egy fehér férfinak (kopasz is vagyok ráadásul) ott a Harlem közepén? Össze lehet haverkodni a helyi négerekkel, hogy ne bántsanak?
2017. márc. 22. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Ejszaka veszèlyes lehet, de nappal nem az. De nem, te nem költözöl oda. Annak elèg komoly feltètelei vannak.
2017. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már minden le van fixálva, szállás is. Manhattanben fogok dolgozni :)
2017. márc. 22. 22:16
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
amig te negernek nevezed a feketeket, addig egy hajszalon fog mulni az eleted, ezt ne felejtsd
2017. márc. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ket perc alatt elvagjak a torkod.
2017. márc. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Harlemet jol ismerem. Ha megmondod merre lesz a szallasod, tobbet tudok mondani.
2017. márc. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Széles mosollyal kiálts oda nekik, hogy "Yo wassup, my nigga", és már haverok is vagytok.
2017. márc. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Harlem azert mar regen nem az ami volt, persze kerulete valogatja. De ha nem valami getto kozepebe mesz, akkor altalban nagy gond nem lesz. Queensre is mondjak hogy nem biztonsagos, nekem megsem lett semmi bajom, pedig mi ott laktunk. Jo persze nem kerestem a bajt sem...


Bronx inkabb az a negyed amit nem art elkerulni. De Harlemnek a hire rosszabb mint ami valojaban.

2017. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Fekete munkàra mèsz, igaz? Vagy van zöldkàrtyàd, munkavàllalàsi engedèlyed? A cèg, aki felvett intèzte neked ugye?
2017. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

# 1 és # 8 válaszoló. (Gondolom ugyanaz vagy)

Ha Fekete munkára megy, akkor arra megy, mi van akkor? Miért érdekel ez ennyire?

2017. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj ha feketèn megy, csak éppen szerintem nem èri meg, mivel az egèsz EU nyitva, ès legalisan, bejelentve lehet dolgozni. USA manapsàg illegàlisan nem pàlya.
2017. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!