Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA konnektor átalakító?

USA konnektor átalakító?

Figyelt kérdés
Rendeltem az ebay-ről olyan átalakítót amit amerikai konnektorba kell dugni és így lehet használni az európai dolgokat. Ezt írja: 6A 125V/250V. Ez megfelel New York államba?

2017. ápr. 4. 11:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Valamint egy példa a hajszárítóra: 220-240V 50/60Hz 600W, ez jó bele? Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 4. 12:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha USA átalakítót vettél, miért ne lenne jó New York államba? Az talán nem USA tagállam?
2017. ápr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A feszültség miatt. Hogy mit lehet beledugni..
2017. ápr. 4. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak lassan! Mit is vettél Te? Ha ez egy kis darab műanyag [link] vagy akár ilyen [link] abba laptop vagy mobiltöltőt lehet dugdosni, a hajszárító NEM fog működni vele. Ahhoz trafó kéne és azt nem téveszted el mert nehéz mint a fene. Igen durván, ha egy kiló alatt van akkor tuti nem 600W-os trafód van.
2017. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én azt a kis műanyagot vettem. Ezek szerint akkor az nem lesz jó.
2017. ápr. 4. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
A media marktba kb 6000-ert lehet venni olyan atalakitot ami neked kell,tizenparezerert meg a vilag minden pontjan hasznalhatot!
2017. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

tisztazzunk nehany dolgot es akkor vilagos lesz, hogy mirol van szo


otthon 220V / 50Hz van

USAban 110V / 60Hz van


Vannak termekek amik mukodnek mindkettovel, az europaival es az amerikaival is, de ilyenkor egy muanyag atalakitot kell venni, hogy a dugo veget be tudd dugni a falba. A legtobb laptop, telefon tolto, kamera tolto eszkoz intelligens es mukodik Euban es USAben is. Ezekhez csak a muanyag ize kell.


Sok minden NEM mukodik mindket foldreszen, ezert ezekhez trafo kell (aramatalakito) ahogy az elozo irta. Ez mar nemcsak egy apro muanyag ize, hanem egy nehez tomb.


Nekem peldaul van egy hajsuto vasam, amit tudok USben es EUban is hasznalni, viszont meg eletemben nem lattam olyan hajszaritot, ami ilyen okos lett volna. Biztos van csak sokkal dragabb.


Szoval gondolkozz el mit akarsz NYban hasznalni. Tolteni a telot, bedugni a kis hordozhato DVD lejatszodat a szallodaban? Minden elektronikai cuccod amit el akarsz hozni, nezz meg alaposan. Az aljan, oldalan vagy a dugonal van egy matrica amira ra van irva a kovetkezo: 220/110V - 50/60Hz. Ha ezt latod, akkor sima liba, csak muanyag ize kell.


Ha csak a 220V/50Hz-t latod es muszaj vele utaznod, akkor trafot vegyel!

2017. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bemész az első elektronikai eszközöket forgalmazó boltba, majd kérsz egy univerzális konnektorátalakítót. Az mindenhol működik, van rajta mindenféle konnektor. Csak vigyél magaddal hosszabbítót is, mert anélkül nem lesz túl könnyű egyszerre több dolgot üzemeltetni.
2017. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!