Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tudnám a kötődésemet...

Hogyan tudnám a kötődésemet megmutatni Magyarországhoz? B2 vízum.

Figyelt kérdés
Elutasították a vízumom, mivel nem tudtam eléggé bebizonyítani, hogy visszajönnék. Esetleg oda-vissza jegy, illetve munkáról papír, hogy az ott tartózkodásom ideje után is lenne, meg előtte is. Ha esetleg lenne rá lehetőség egy kis házat tudnánk a nevemre írni... Vagy mit lehetne tenni?

2017. ápr. 6. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem augusztusban úgy akartak B2 vízumot adni hogy a DS nyomtatványom kívül semmit nem kértek, se repjegy, se munkahelyi igazolás semmit
2017. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Munkahely, itthon maradó gyermek, csalàd.
2017. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mióta Trumpot megválasztották különösen nehéz a vízumigénylés menete, én azt javaslom menj ki ESTA val 90 nap azért sok mindenre elég.


Ha még is a B2 vízumot szeretnéd akkor hajrá!

Ugye a jogszabályok úgy rendelkeznek, hogy minden nem-bevándorló vízumot igénylő személynek megfelelően bizonyítania kell a konzul számára, hogy erős gazdasági kötődést tud felmutatni országához és a tervezett út után elhagyja az Egyesült Államok területét.

2017. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!