Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ilyen drága az ESTA?

Ilyen drága az ESTA?

Figyelt kérdés

MOst rendeltem meg és elvileg 83 dollár.

14 ami kell az usanak és még a maradék vmi díj...

ez lehet?



2017. ápr. 22. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A hivatalos oldalon kellett volna megrendelni és nem valami közvetítőn keresztül.
2017. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem 83 dollar. 14 dollar, a tobbit azert fizeted, mert epp lehuznak. Ha beirod a google-ba, hogy esta, es az elso linkre kattintasz, maris a hivatalos oldalon talalod magadat, csak hat gondolom nalatok a google nem elerheto...
2017. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg tényleg nincs bevezetve a Google nálatok, itt a link a hivatalos oldalra:


[link]

2017. ápr. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

83... Az az esta.us lesz ami ezt írja ki: We specialize in processing eVisa applications on behalf of travelers to avoid problems and help with any questions. We do charge a processing fee of $ 83.00 per application which includes the mandatory payment to the US government of $ 14.00. You will only see one charge on your card statement from our company. It is optional to use our professional submission service, and you have the choice of lodging your own application without our help directly with the government at: [link]


Olvasni nem szokás? Vagy az angol nem megy? Mondjuk Google Translate-be bemásoltam ezt és egész jól érthető a vége ami a fontos: Szakterületünk az eVisa alkalmazások feldolgozására az utasok nevében, hogy elkerüljük a problémákat és segítsünk minden kérdésben. Egy alkalmazásonként 83,00 dollár feldolgozási díjat számítunk fel, amely magában foglalja az amerikai kormány 14,00 dolláros fizetését. Csak egy díjat fog látni a cégünk kártyaszámláján. Opcionálisan a szakmai benyújtási szolgáltatásunkat használhatjuk, és Önnek lehetősége van arra, hogy a saját kérelmét közvetlenül a kormányzattal segítse, a következő címen: [link]

2017. ápr. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha a hivatalos oldalon csinálod magadnak, akkor csak 14 dollár.

Ha béna vagy ehhez, magadra vess, akkor fizesd csak ki a díjat is.

2017. ápr. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
ezzel speciel atba$ztak :(
2017. ápr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 14 dolláros verziót választottam. Nyilván ha valami probléma lett volna, forgatok egy Terminál 2 című filmet, akkor jönne jól ez a másik tétel. Vagy az nem azt jelenti?
2019. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!