Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-ban mennyi az ídőeltolodás...

USA-ban mennyi az ídőeltolodás? Los Angelesben?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Na fuss neki mégegyszer ennek a kérdésnek!


Mennyi az idő eltolódás? Mihez képest? A keleti-, és a nyugati part között, vagy hozzánk képest? Itt vannak az időzónák:


[link]


Mi!LY!en évszak/hónap van Los angelesben?

Pont mint nálunk! Jelenleg ősz van ott is, és októbert írnak!

2008. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Na bammeg! Közben a cenzor is belenyúlt!

:)

Pedig az eredeti kérdés szórakoztatóbb volt!

:(

2008. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

MO-hoz kepest 10 ora.

Es tegnap szep napos meleg ido volt. Kb. 80 F fok korul. De azert osz van ott is.

2008. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Milyen 10??? Mo.hoz képest -9óra.

Pl. amikor itt reggel 8 ora van, akkor ott (elözö)este 11. Én voltam kint, uh. tudom h -9 óra.

2008. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Én meg itt élek és 10 óra.
2008. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mo-hoz képest 9 óra normál esetben, de van olyan, hogy csak 8, mivel az óraátállítás Amerikában előbb van tavasszal, mint Európában. Aki 10 órát mondott, az vagy nem LA-ben él vagy nem Mo-ról ment oda, hanem mondjuk Erdélyből. Onnan tényleg 10 óra.


Üdv:

Egy Kaliforniában élő.

2009. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gaieus válasza:

9 óra kell legyen. Tavaly voltam Kaliforniában (kicsit északabbra - Mountain View-ban - ugyan) és persze számolgattam... Ide a Keleti-part 6 óra, ott négy óra különbség van, az összesen 10 óra.


Na, aztán valahogy nem jött össze, mert csak 9 volt. Persze, én marha, a 6 órához hozzá adtam 4-et, pedig abban már benne volt a Keleti-part is.


Mondjuk meg is szenvedtem az időeltolódást, pláne, hogy csak 5 napot voltam (+az utazás)

2009. ápr. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!