Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy működik az autó kölcsönzé...

Hogy működik az autó kölcsönzés Kaliforniában?

Figyelt kérdés
utánna olvastan de nem egészen értem h mi az a nemzetközi vezetői engedély és a benzin benne van az árban ?
2017. júl. 18. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A nemzetkozi vezetoi engedely pontosan az, aminek tunik: nemzetkozi vezetoi engedely:


[link]


A benzin nyilvan nincs benne az arban, de ha teged az ottani viszonyok kozott pont a benzin ara tart vissza a berlestol, ez nem a te bulid lesz...

2017. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

anno onkormanyzaton, mostmar talan az okmanyirodaban? lehet kerni a nemzetkozi vezetoi engedelyt, szurke papir es par ezer forint


nem minden kolcsonzo keri, de nalunk elofordult, hogy kertek, szoval inkabb legyen nalad es ne kerjek, mint hogy nincs es kerik


termeszetesen a benzin nincs benne a berleti dijban


a kocsik altalaban tele vannak tankolva de olyanra is volt pelda, hogy negyed tank volt csak benne, amikor a kocsit atveszed a benzin mennyiseg fel lesz tuntetve a papiron

a kocsit annyi uzemanyaggal vidd vissza, amennyivel elhoztad, ha tele kaptad, akkor vidd vissza tele, kulonben sulyos penzeket radhuznak


kulfoldi vagy igy nincs helyi biztositasod, ugyhogy az kelleni fog

nehany kolcsonzo nem mutatja a kolcsonzesi arban a biztositast, azt kulon kell kerni/kerdezni

de van olyan, pl. az avis, ahol van egy kerdes, hogy hova valosi vagy, beirod, hogy hungary, a kovetkezo oldalon a berleti dijhoz automatikusan hozzaadja a kotelezo biztositas dijat


amikor atveszed a kocsit, akkor a kolcsonzos majd el akar adni ilyen benzin kedvezmenyt, ami annyit tesz, hogy extra penzert neked nem kell megtankolni a kocsit

minden sarkon van benzinkut, te magad is meg tudod tankolni a vasat mielott visszaviszed, szoval ne fogadd el amit a kolcsonzos eroltet...


ha jo az angolod, akkor kocsi atvetelnel mindenkepp alkudozz

a kocsi berleti dija nincs kobe vesve es az adott naptol, forgalomtol es kolcsonzos alkalmazott szeszelyetol fugg, hogy kapsz e kedvezmenyt vagy sem


alaskaban hiaba konyorogtem, csesztek adni barmi kedvezmenyt

de uj mexicoban a kozeledo szulinapomra valo tekintettel olyan kocsit adtak amilyet akartam, vagyis lefoglaltam elore a legkisebb legolcsobb kocsit, mikor a kocsi atvetelnel mondtam, hogy most lesz a szulinapom (latta a jogsiban), korbemutatott a placcon, azt mondja melyik kell? kivalasztottam egy Ford Mustangot! :D


de olyan is elofordult, lany vagyok es pont egy csajszi volt az alkalmazott, hogy felig volt a tank, es kacsintva azt mondja, figyelj, azt irom be hogy csak negyedig van a tank, ugyhogy kaptam negyed tank benyat ingyen ;)


ismerosomek is alkudoztak de nem volt nagyobb osztalyu kocsi igy cserebe a kolcsonzos adott nekik ingyen gps-t a kocsiba


irj ha van kerdesed, tobb tucat kocsit bereltem, tudok segiteni

2017. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2, abban tudnál segíteni, hogy a kártyán általában mennyi pénzt foglalnak le, és hogy utána kb. mikor szabadítják fel? (Pl. New York-i felvételnél kb. egy hétre.)
2017. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!