Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van lehetőségem az unokatesómé...

Van lehetőségem az unokatesómékkal együtt kiköltözni? 14/L

Figyelt kérdés

Az unokatesóm apukája egy éve kint van Amerikában zöldkártyával. Az idénre sikerült a családjának is vízumot intéznie, úgyhogy most ők is mennek ki utána.

Nekem az unokatesóm a legeslegjobb barátnőm is egyben, inkább mintha az ikertesóm lenne, annyira közel állunk egymáshoz.

Tudom, hogy nincs vízum típus legeslegjobb barátnők számára, de nincs valami mód, hogy kiköltözzek velük? Tudom, hogy rajtuk nem múlik, elférek náluk.

Ha esetleg sikerül tanulóvízumot szereznem, azzal lakhatok velük? Muszáj nekem is kimennem velük, mert meghalok itt egyedül. :(


2017. aug. 21. 12:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ez azért nem így megy, hogy a szüleid lemondanak rólad, az unokatesód családja meg örökbe fogad és mész ki élni. Meg se adnák neked a zöldkártyát, mert a hatóságoknak egyből leesne a dolog, hogy csak a zöldkártya miatt fogadtak örökbe.

2017 van, nincs olyan, hogy nem tudjátok tartani a kapcsolatot. Nekem is van kint USA-ban ismerősöm, akit neten ismertem meg, tudjuk rendesen tartani a kapcsolatot, nem lehetetlen. Azt meg el kell fogadnod, hogy a barátok jönnek és mennek, elég sokszor fog változni a baráti köröd. Nekem is van olyan, hogy régen a legjobb barátok voltunk, mostanra viszont beszélni is alig beszélünk.

Annyit tudsz megcsinálni majd, hogyha a szüleidnek sok pénze van, akkor kimész nyaranta rövid időre hozzájuk.

2017. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Ha elköltözik az unokatesóm, abba én bele fogok halni"


Ez nem betegség, ez sima hiszti!

Pont ugyanezt mondják, ha nem veszik meg a szüleik a trendi iskolatáskát vagy okos telcsit is.

Sima hiszti és zsarolás a "szemét szülők" felé.

2017. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!