Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyiert vehetek zold kartyat...

Mennyiert vehetek zold kartyat az USA-ban valo tartozkodashoz?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 14:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Huu de jóó hogy szólsz utolsó, akkor holnap megyek is a nagykövetségre szólni, hogy rosszul magyarázták nekem, mikor bementem megérdeklődni hogyan kaphatnék zöldkártyát a férjem révén. Pedig mi már 2 éve házasok vagyunk.
2017. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Ha mindenképpen "venni" akarsz, akkor az EB-5 vízum jó megoldásnak tűnik. A ritkán lakott területeken, vagy kiemelten magas munkanélküliségi rátával sújtott városokban minimum 500.000, egyéb helyeken pedig 1 millió dollár összegű befeketetéssel szerezhető meg. :)
2017. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

"akkor holnap megyek is a nagykövetségre szólni, hogy rosszul magyarázták nekem" - szerinted ki tudja jobban mi tortenik itt, a kovetseg embere, aki nem itt el, csak dolgozik egy irodaban es ha epp olyanja van mond amit akar, vagy egy olyan ember, aki itt el az USAban (14 eve), a ferjen keresztul kapott zoldkartyat majd allampolgarsagot es tobbtucat baratjanak segitett a zoldkartya kervenynel a papirok beadasaban, legutobb iden februarban, vagyis frissebbek az infoi, mint akarmelyik kovetsegi dolgozonak, akinek ez nem az elete, hanem CSAK a munkaja es lehet hogy ot is felreinformaltak...o meg tovabb szedit teged a h.lyeseggel...


higyj, amit akarsz, de ha vagod az angolt, akkor inkabb az USCIS-t kerdezd es NE a kovetseget... [link]

2017. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Buuuuum az utolso foldbe nyomta a lelkes kihivot 1: 0 az allas KO most tegyek a teteket holgyeim es uraim....na na ki lesz a kovetkezo bajnok 1:3 hoz nyeresi arany....koszonom a 10e est ...maga ott uram 30e et ajanlott...nagyon helyes ...meg valaki? :D :D :D
2017. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%

"ha a hivatalnok elhiszi hogy a hazassag valodi"


HA ELHISZI !!


Mert a speciálisan kiképzett hivatalnokok annyira naivak, hogy el is hiszik, hogy valaki kimegy egy hétre nyaralni, és második nap már sírig tartó szerelembe esik a szállodai wc-s nénivel?!!

Teljesen életszerű.

2017. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha valódi a házasság akkor nincs miért aggódni, nem tudnak olyat kérdezni amire ne tudnál válaszolni. Én még csak jegyes vízum interjún voltam de nem kérdeztek semmi nehezet, mindenre kapásból tudtam válaszolni.

Állítólag greencard interjún még a párod fogkeféjének a színét is megkérdezhetik vagy a szülei középső neveit. Dehát ezek se nehezek ha ismered a párodat a családjával együtt.

2017. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16 En 30 eve vagyok hazas de ha tolem megkerdeznek azt a ket kerdest nem tudnam a valaszt.
2017. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

En egy ismerosomnel myaraltam kint. Neki a lanya koltozott ki jopar eve(a lanya mar usabeli allampolgar is volt.) Hozza ment. Sokat kellett jarnie kovetsegre, sok papirt elkellett inteznie, sok macera volt mire megkapta a zoldkartyat(neki asszem majdnem 1 evig elhuzodott)

Most tanul, mert lassan megvan az 5 ev eltoltott ideje az usaban, amit azt jelenti, hogy mehet allampolgarsagira.

2017. aug. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Mindenkinek ajánlom a Zöld kártya című filmet Gerard Depardieu főszereplésével....
2017. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Egy közvetlen rokonom és felesége több évet vártak a zöldkártyára, úgy hogy a szülei már állampolgárok voltak 1988 óta élnek kinn és 2 éve kapták csak meg az állampolgárságot.

Ha egy cég kéri ki az ott dolgozni vágyót akkor bizonyítania kell, hogy ott helyben nem talál hasonló kvalitású munkaerőt.

2017. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!