Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A 2024-es teljes napfogyatkozá...

A 2024-es teljes napfogyatkozásra szeretnék majd Amerikába utazni. Milyen előkészületekre lesz majd szükségem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez még nagyon korai, de gondoltam felteszem ezt a kérdést. Arra lennék úgy igazából kíváncsi, hogy el szeretnék 2 hétre utazni Amerikába, hogy megnézzem a napfogyatkozást valamint szétnézzek néhány helyen, akkor milyen papírokat kell majd intéznem? A válaszaitokat előre is köszönöm!

2017. aug. 23. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nemsokára Európában is lesz napfogyatkozás, sőt többször egymás után, ezért nem mennék Amerikába, szóval ne ehhez igazítsd az életed. Tanulmányozd ezeket a listákat:

[link]

2017. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak azért szeretnék Amerikába menni, mást is meg szeretnék nézni ezen kívül, de azért köszi a választ :D
2017. aug. 23. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tudom eldönteni, hogy miért feleslegesebb a kérdés: vagy azért mert képes vagy megkérdezni milliomodiknak, hogy az USA látogatáshoz mi szükséges ( [link] ez és más semmi) vagy mert komolyan azt hiszed, hogy a 2017-ben érvényes szabályok nem változnak 2024-ig.
2017. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Ugyan azt kell elintézned mint amit a másik egymillió ilyen kerdesnel mar nullarol elmagyaraztunk meg leirtunk........a 3-ássál meg tökéletesen egyet értek,hogy amugy minek is ide bármit írni amikor egy 7ev múlva bekövetkezi utazasrol beszélünk....mar ha bekövetkezik..........a mai világban meg aztbsem lehet tudni hogy holnap mi lesz....
2017. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megyek Kanadába. Minden intézve. Electronic travel authorization a legfontosabb. eTA.
febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk már láttam ilyet 1999 augusztus 11-én otthon a ház előtt (Veszprémben)
febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5, 6 vagyok. Amúgy szerintem beutazási szabályok nem változtak kivéve a COVID időre de az már visszaállt előtte szokásosra
febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!