Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelesben volt szerencsém...

Sarlatan68 kérdése:

Los Angelesben volt szerencsém három hetet eltölteni a nyáron. Hogyan lehet kint élni legálisan? Mika feltételei? Esetleg valaki?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Visszaolvasol pár kérdést itt. Bőven van ebben a témában. Vagy keress rá a facebookon az "Amerikai bevándorlás" csoportra.
2017. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ha nincs 1000kerdes a-tol z-ig megvalaszolva ezen az oldalon a "hogyan koltozhetnek az usa-ba,mi kell hozza" kérdésre akkor egy se.......
2017. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyszerű! Benne vagyok én is az Amerikai bevándorlás csopiba,szoktam olvasgatni,hát vannak történetek...
2017. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Kikerülni, melót, lakhatást szerezni könnyű, de ezeket legálisan intézni brutálisan nehéz.
2017. aug. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai feleség és minden oké.
2017. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
El nem tudom hinni, hogy valaki 3 Los Angelesben töltött hét után az Egyesült Államokban akarna élni. Az a város aztán tényleg egy büdös nagy nulla, alsó-középkategóriás európai városok oda-vissza alázzák.
2017. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6! Melyik varosok alàzzàk? Nekem sem szìven csücske LA, de barmelyik eus varost kenterbe veri.
2017. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
23%

Szia,


Hallgasd végig ezt az előadást, ebből A -tól Z -ig mindent megtudhatsz az amerika(áról)i álomról, de mindent.


Csak csendben maradsz és hallgatod!!!

Ez egy igazán mélyreható videó Amerikáról!



USA

https://www.youtube.com/watch?v=e-gPhsCNZkQ

2017. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

8#

Ez a YouTube video, amit belinkeltel, nagy marhasag, ugy, ahogy van. Ennek a pasasnak a fo ervei a karomkodasok, eszervei gyakorlatilag nincsenek. Amit tenykent allit, az egy az egyben nem igaz. 10+sok eve elek itt, en valoban tudom, mirol beszelek.


Nnna kozben megneztem, ki ez a Puzser. Azt hiszem, nem vesztegetek tobb szot ra. Egy nagy 0.

2017. szept. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%

Szia,


Én meg csípem Puzsért, de nem vagyok elfogult.

Esetleg alátudnád támasztani a kijelentésed?

:hogy mikben téved, mit lát rosszul, listába szedve?


Jöhet privátban üzenetben is.


Előre is köszönöm!

(remélem veszed a fáradságot, azt sem értem, hogy mire alapozva nullázol le valaki online, név és arc nélkül ez is gondolom valami amerikai szokás, ügye?; véletlenül sem magyar!)

2017. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!