Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kaliforniában igaz, hogy 400...

Kaliforniában igaz, hogy 400 dollárt lehet keresni sima pincérként napi szinten?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 23:26
1 2 3 4
 11/31 Morkosz válasza:
91%
Még annyit hozzá tennék, hogy az is bullshit, hogy az élet is drágább, mert nem így van. Itt kint magasak a bérek és alacsonyak az árak. Fogyasztói társadalom, vegyél minél többet, ezért olcsón hozzád basszuk. Csak az életképtelenek csórók, meg akiknek rossz a credit score-juk
2017. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
27%

"Én Bécsben ismerek pincéreket akik napi szinten 200 és 300 eu közt visznek haza, hétvégén 300+."

Álmodik a nyomor! Számoljuk akkor átlag napi 250 EUR-ral, és heti 5 munkanappal, az heti 1250, éves szinten meg 65000 EUR!!!! HATVANÖTEZER!!!! Ennyit közgazdászok és programozók is kevesen, csak senior szinten keresnek, nemhogy egy nyomorult kis pincér. (Ismerősöm közgazdász professzor Londonban, és ő keres kb. 80k EURt) Én azt elhiszem, hogy a haverodnak volt egy-két jó napja, amikor keresett egy nap 300EUR-t, de ha ez lenne az átlag, akkor mindenki pincér lenne. Hozzád hasonló emberek olyan, de olyan nagyon el vannak tájolva.... beszarás.

2017. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

12#, ezzel csak annyi a probléma hogy saját ismerőseim azok akik ennyit keresnek, azt is levezettem neked hogy jön ez ki.

A másik az hogy senki sem dolgozik 5 napot/hét, napi 10 órában, max otthon.

Ha heti 5 napot dolgozik

2017. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

..szóval ha heti 5 napot dolgozik akkor 6-8 órát per nap.

Ezért mondom hogy rohadtul el vagytok tévedve hogy mennyit lehet keresni felszolgálóként.

Viszont ezekre a helyekre alap hogy 2 idegennyelvet beszélj társalgási szinten és legyen 5 éves szakmai tapasztalatod. Azaz nem a falu széli kocsmákról beszélek, hanem jól menő belvárosi fine-dining éttermekről.

2017. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt elhiszem, hogy a haverodnak volt egy-két jó napja, amikor keresett egy nap 300EUR"


Akkor még 1x:

10€ nettó órabér, 10 órás munkaidő. 100€.

1500-1800€ forgalmat csinál, erre megvan átlag a 8% jatt.

Nem olyan nehéz matek.

2017. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

"A másik az hogy senki sem dolgozik 5 napot/hét, napi 10 órában, max otthon. "

De akkor ennek k.vára semmi relevanciája, mert mi a francot érsz azzal, ha mondjuk 500 EURt keresel egy nap, de csak kéthetente dolgozol egy napot? Kéthetente egyszer eszel? Kéthetente egy napra bérelsz lakást? Jól élsz? A francokat. Ez pont annyi, mintha napi 50Eur-t keresnél, ami meg márcsak 13k per év. Ez a "akár x EUR-t is megkereshetsz egy nap!!!" egy ostoba parasztvakítás, tisztára, mint a MLM-es bullshitelés.

2017. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2 munka-2 szabad vendéglátós beosztással, azaz kb havi 15 nappal is egy átlag feletti pénz és rohadt jól meg lehet belőle élni. Mi ezen a parasztvakítás?
2017. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Követem a kérdést, mert párom is felszolgáló egy külföldi nagyvárosban, szintén fine dining.

Digonak van igaza, meg lehet keresni azt a pénzt amit ír. Pároméknál pl azt a rendszert is bevezették hogy 6+ fős asztaloknál ráteszik a 12% szervízdíjat, ami szintén a pincéré. Így egy nagyobb számlára is ott a jatt. Ez azért van mert ők a forgalom után 2%-ot adnak a konyhának a jattból. Ha teszem azt van egy 600 eus számla, ami 6+ főnél nem ritka és nem adna jattot akkor a felszolgáló dolgozott velük és a konyha felé a nulla jattból adna 12eut. Ezért döntöttek a szervízdíj mellett.

De bármily meglepő Digo számai fedik a valóságot.

2017. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem a 2 munka-2 szabad vendéglátós beosztással, azaz kb havi 15 nappal is egy átlag feletti pénz és rohadt jól meg lehet belőle élni. Mi ezen a parasztvakítás?"

Évi 45k EUR pincérként? No fucking way.

2017. okt. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

"De bármily meglepő Digo számai fedik a valóságot."

OK, mennyi a párod éves keresete?

2017. okt. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!