Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Campleaders, referenciák...

Campleaders, referenciák készíttetése, erről mondana valaki konkrétabbat?

Figyelt kérdés

"3.2.3. Ki kell töltetnie a Honlapon keresztül három (3) különböző személytől származó, angol nyelvű referenciát (a referencia

kitöltése kérhető tanártól, munkáltatótól, edzőtől stb.; referencia rokonoktól és barátoktól nem elfogadott). A referenciákban

megjelölt adatok, tények és nyilatkozatok valódiságáért a Jelentkező teljes felelősséget vállal."


2017. nov. 17. 21:28
 1/3 anonim válasza:
36%
Én ezekről csak azt hallottam, hogy totál kizsákmányolnak., pihenni sincs időd.
2017. nov. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az rendben van hogy fizetnek sok mindent, de egy egész nyarat beáldozni azért, hogy utána jobb esetben 1-2 hetet utazgathassak, ráadásul biztos hogy plusz rá kell fizetnem, ez így nem nagyon éri meg.
2017. nov. 18. 19:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Facebookon 169 db 5 csillagos értékelés mellé a többi összes többi 10 az elenyésző. Nem tudom mit gondoljak, én nem hiszem hogy készen állnék most egy ilyenre, előbb össze kéne szedni magam. Egyedül érzem magam, de hiába mennék ki ennyi idegen ember közé, nem sok esélyt adnék rá hogy alapjaimban megváltoznék.
2017. nov. 18. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!