Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA kérelem. Kettős állampolg...

ESTA kérelem. Kettős állampolgár vagyok (magyar-román), Romániában élek. Lenne pár kérdésem, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap töltöttem ki az ESTA kérelmet, elküldtem nekik. Ma reggel küldtek nekem egy e-mailt, hogy scanneljem át nekik a magyar személyi igazolványomat. Viszont az nekem nincs (csak lakcím kártyám, másik felén azt írja, hogy személyazonosságot igazoló kártya), csak magyar útlevelem. Azt hittem elég ha csak útlevelem van, rosszul tudtam? Utána érdeklődtem, több hónapba telik, amíg kapok személyi igazolványt, én januárban kellene utazzak.

Kérlek írjatok, mit tudok tenni ebben az esetben?



2017. dec. 21. 12:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Milyen oldalon csináltad?
2017. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy a hivatalos oldalon igényelted az estat? mert a leírtak alapján erősen kétlem
2017. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, az eredetin. www.esta.us
2017. dec. 21. 17:58
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez nem a hivatalos.

Itt csináld:

[link]

2017. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
az nem a hivatalos
2017. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

remelem nem fizettel nekik, mert az nem a hivatalos, az elozo leirta melyik az (.gov kell a cimben lenni nem .us)

14 dollar es a hivatalos oldalon at tudod allitani a nyelvet (ha az angol nem megy)

2017. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Sajnos már kifizettem. Lehetséges, hogy ezért nem kaptam még meg az estat? Vagy hogy ezért kértek személyi igazolványt?

Vajon az is közre játszik hogy van kint egy testvérem aki túl lépte a 90 napos határidőt? Eléggé kétségbe vagyok esve, meg van a repülőjegyem is már..de egy ismerősöm szerint ne próbáljam újból kérni az estat amíg nem csináltatom meg a személyi igazolványt.

2017. dec. 21. 19:21
 8/21 anonim ***** válasza:
Írd meg nekik, hogy nincs személyit és nem is lesz, adják be így a kérelmet. Ha szerencséd van, akkor nem egy teljesen csaló társaságot fogtál ki és ezért a kifizetett 89 dollárért legalább beadják a kérelmet és lesz ESTÁ-d.
2017. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

basszus, nem tudod felhivni a bankodat es megmondani, hogy csalas aldozata vagy es csinaljak vissza a tranzakciot? (nalunk lehet ilyet de en az USAban vagyok)


Ha ez a ceg nem csinalja meg, akkor megcsinalhatod magadnak. Nem kell ketsegbe esni. Estat indulas elotti nap is tudsz csinaltatni, altalaban azonnal megkapod a valaszt, hogy megadtak.


Az senkit nem erdekel, hogy csaladtagod illegalis vagy sem. Nem kotik igy ossze az embereket. En 2 es fel evig voltam illegalis es azalatt anyukam (meg egyszer anyu+apu) 2x is meglatogatott, nem kottottek ossze oket velem, szoval nyugi.

2017. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"basszus, nem tudod felhivni a bankodat es megmondani, hogy csalas aldozata vagy es csinaljak vissza a tranzakciot? (nalunk lehet ilyet de en az USAban vagyok) "


Ha a cég nem kamu esetleg, és ő a bankból a díj visszautalását kéri, az azonnali ESTA elutasításhoz vezet!


Kérdező! Miért nem lehetett normálisan tájékozódni? Miért kell az első kamu oldalra regisztrálni? Miért?

2017. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!