Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA kérelem. Kettős állampolg...

ESTA kérelem. Kettős állampolgár vagyok (magyar-román), Romániában élek. Lenne pár kérdésem, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Tegnap töltöttem ki az ESTA kérelmet, elküldtem nekik. Ma reggel küldtek nekem egy e-mailt, hogy scanneljem át nekik a magyar személyi igazolványomat. Viszont az nekem nincs (csak lakcím kártyám, másik felén azt írja, hogy személyazonosságot igazoló kártya), csak magyar útlevelem. Azt hittem elég ha csak útlevelem van, rosszul tudtam? Utána érdeklődtem, több hónapba telik, amíg kapok személyi igazolványt, én januárban kellene utazzak.

Kérlek írjatok, mit tudok tenni ebben az esetben?



2017. dec. 21. 12:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Legal Disclaimer: ESTA.US is a private information website not affiliated with the United States Government.


...


ott van az oldal alján.

2017. dec. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
még valami: ha egyszer elutasítják az ESTÁ-dat akkor soha többé nem kaphatsz, onnantól vízum.
2017. dec. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megvan az ESTA!
2017. dec. 24. 19:33
 14/21 anonim ***** válasza:
Remek. Megérdemled, hogy 14 helyett 90 dollárba került.
2017. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Sziasztok, engem is érdekelne, hogy a national identification nr-nél mit kell megadni személyi hiányában. Ugyanúgy mint az eredeti kérdés feltevőjének nekem is csak útlevelem van meg lakcímkártyám.
2017. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És te hol igényelted?
2017. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Még sehol. Jövő héten kell kész legyen az útlevelem. De a hivatalos .gov oldalon is kérik a national identification nr.-t, magyarul személyi igazolvany szám.
2018. jan. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Valóban, viszont azt is irja, hogy ha nincs egyéb azonosító okmányod, akkor azt kell írni, hogy UNKNOWN.
2018. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Igen de nem jobb ha beírom a lakcímkártya számat mintsem, hogy unknown? Vagy az nem számít a magyar állam által kibocsájtott személyi azonosságot igazoló dokumentumnak? A számformátuma megegyezik a személyi szám formátumával, 6 szám + 2 betü. Kérték már valakitől a személyit az USA-ba belépéskor?
2018. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a lakcímkártya nem alkalmas személyazonosság igazolására, a jogosítvány lenne még jó. Amúgy szerintem ennek nincs igazán jelentősége, nem is értem miért kell ez.
2018. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!