Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába hogyan tudnék...

Amerikába hogyan tudnék legolcsóbban csomagot küldeni? (kb.2 kiló)

Figyelt kérdés
Texas államban lakik az egyik internetes barátnőm, s a postaköltségek miatt idáig sosem küldtünk egymásnak semmit, de szeretnék most egy kisebb csomagot küldeni neki, max. 2 kilós lesz a csokikkal, ajándékokkal együtt. Van valakinek tapasztalata, ötlete, hogyan lehetne legolcsóbban feladni egy csomagot a tengerentúlra?
2017. dec. 28. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb!

Itt te választasz.

Kipróbálva (Olaszországba) és nagyon elégedett vagyok.

[link]

2017. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. dec. 28. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen!:)


Bár itt az összes futárcég ajánlatai közül választhatsz és nyilván a legolcsóbbat fogod megbízni, számíts rá, hogy elég drága dolog, de a posta még drágább.

2017. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem anyuek Californiaba kuldtek egy fel kilos csomagot es 1400 forintnyi belyeg volt rajta

lehet hogy egy probat meger a posta is, elviszed a csomagot, odaadod a neninek, lemeri, megmondja mennyibe kerulne te meg szepen megkoszonod es hazamesz es a postai osszeg tudataban valogathatsz a futarcegek kozott

2017. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pasztor J. válasza:

Elég régi a kérdés, de a jövőre nézve hátha segit:

A Magyar Posta ill. a postai EMS a legjobb választás!

1., egy szemüveget tokban belül kitömve, betekerve, hogy ne törjön el, ajánlottan, borítékban adtam fel a Magyar Postán és 5 nap alatt PA-ban volt, kmonkrétan 12.27-én megkapták 900 FT-ért.

2., ugyanoda egy 15*15*80 cm-es 0,48kg-os csomagot adtam fel a postán EMS-el 13120 FT-ért és 7 nap alatt odaért, a Magyar Postával is csak 13280 FT lett volna!


Ezek alapján néztem a fürgefutárt, a másodikat legolcsóbban 17000 Ft felett írja.


Ha pedig ráér a csomag (3-4 hét) konténeres-hajós csomagküldésre akkor ajánlom a

[link]

A legolcsóbb és legjobb megoldás nehéz és nagy méretű csomagokra, igaz Szentendre, de hát az is itt van Budapest mellett és Velük mindent meg lehet beszélni telefonon is, nagyon kedvesek és segítőkészek és a kintiek Linden-ben pl. beszélnek magyarul!

2018. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!