Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Florida állambeli jellegzetess...

Florida állambeli jellegzetességek, szokások, különlegességek érdekelnek. Valaki esetleg? Konkrétan Tallahassee-be megyek, mit érdemes tudni, mire kell figyelni, stb.

Figyelt kérdés
Főleg tapasztalatokat várok, de bármi fontos lehet.
2010. jún. 9. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Floridanak nem sok jellegzetessege, szokasa van, ami az USA-ban mashol nincs meg. Pontosan mire gondolsz? Florida egyebkent egy deli allam, deli mentalitassal (nem tudom, hogy erted-e, hogy mire gondolok). Nagyon meleg lesz, szoval olyan idore keszulj.
2010. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre, te vágod a témát. Írj lsz., ami eszedbe jut, bármi fontos lehet-én most fogok elöször utazni, mármint a tengerentúlra.
2010. jún. 11. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal egyszerubb lenne, ha konkretumot kerdeznel, mert igy nem jut eszembe semmi es nem tudom, hogy mire vagy kivancsi.
2010. jún. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Európaitól elérő szokások, esetleg követelmények, bármilyen jó tanács jöhet, ami eszedbe jut, mint tapasztalat.
2010. jún. 12. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod latni, hogy Europatol nagyon elter az itteni vilag. Az epuletek, autok mashogy neznek ki, az emberek alapjaraton baratsagosabbak, kozvetlenebbek, leallnak akar egy mosdoban is par szot valtani...de lehet, hogy 1 ora mulva mar nem emlekeznenek rad. A kapcsolatok felszinesebbek, nagyok a tavolsagok, de egyebkent az emberek rendesek, vendegszeretok, erdeklodok szerintem, szoval ne szamits semmi kellemetlenre.
2010. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, klassz kilátások, már alig tudom kivárni a startot. Üdv!
2010. jún. 13. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!