Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Egyesült Államokban érvénye...

Az Egyesült Államokban érvényes a magyar jogosítvány, vagy ki kell állíttatni nemzetközi jogsit?

Figyelt kérdés
Kell kérni valamilyen igazolást, vagy még itt Magyarországon kiállítatni egy nemzetközi jogsit?
2018. márc. 26. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Erősen ajánlott a nemzetközi jogsi.
2018. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én simàn vezettem magyar jogsival több àllamban is... abszolúte nem kért egy kölcsönző sem nemzetközi jogsit.

Persze nem àrt, ha van de nem kellett.

2018. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

otthon csinaltasd meg a nemzetkozi jogsit

inkabb legyen es ne kerjek, mint kerik es nincs


a baratnomtol a phoenix-i Hertz kolcsonzo elkerte, a los angelesi Enterprise (ami a repternel van) viszont nem

de egy kisebb Enterprise ami a reptertol nagyon messze van viszont szinten elkerte, pedig europai kartyas jogsit hozott (spanyolorszagit)

2018. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké akkor megcsináltatom, köszönöm.
2018. márc. 26. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:

Erdemes mehcsinaltatni a nemzetkozi jogsit.

En magyar jogsival koltoztem ki es megkerdeztuk a DMVt hogy vezethetek e igy. Azt mondtak h amerikai johsi kell ugyhogymeg azon a heten levizsgaztam.

Nemzetkozi jogsival viszont tudsz kocsit berelni.

2018. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is vezettem tavaly több államban is magyar jogsival, Budgettől béreltem autót. Tőlem nem kértek nemzetközi jogsit, de ettől függetlenül én csináltatnék a helyedben, a biztonság kedvéért. Kb. 2 ezer forintért megcsinálják neked az okmányirodában, ennyit megér szerintem, hogy ne kelljen később stresszelned miatta.
2018. márc. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
főleh h ott már 14 éves kortól lehet.. jó a magyar is.
2018. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Elfogadják, de arra vigyázz, hogy ott van 1-2 szabály ami neki alap viszint mi semmit sem tudunk róla.


Pl.: Ha a rendőr leállított egy autót akkor a közvetlen mellette lévő sárban nem mehetsz el. (Sok ilyen rendőr gázolás volt). Azt hiszem 400 dolláról kezdődik arra a büntetés.


Szóval érdemes kicsit utána nézni az ottani kresznek.

2018. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felesleges. Sőt, kifejezetten lebeszélnélek róla. Én egyszer pont azért úsztam meg egy büntetést, mert a rendőr nem tudta bevinni a jogsim számát a gépbe (kevesebb karakterből állt, mint az amerikai és nem fogadta el a gép), így szóbeli figyelmeztetés lett a vége :D
2018. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!