Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 10 órás repülőútra milyen...

10 órás repülőútra milyen ruhát érdemes felvenni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy legyen kényelmes, praktikus, de egyben szép is.


Előre is köszönöm!


2010. jún. 12. 11:15
 1/7 anonim válasza:
100%
Virágmintás otthonka.
2010. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan póló, esteleg pulóver, amin szép minta, van és kényelmes. Nadrágnak jöhet egy csini, kényelmes farmer. Azért replüőútra szerintem nem kell annyira kicsípni magad, de mehetsz egyberuhában is.
2010. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézzük csak, ez a kérdés engem is foglalkoztat csak én busszal fogok ennyit utazni.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

2010. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legfontosabb a kényelem! Ilyen hosszú úton kellemetlen lehet kényelmetlenül "feszengeni". Húzz fel egy farmert és egy csinosabb pólót/toppot hozzá, egy kényelmes cipőt, legyen nálad egy csinosabb pulcsi és kész... Én mondjuk nem nagyon foglalkoztam azzal, hogy csinos legyek repülésnél, ennyi szerintem bőven elég! :)
2010. jún. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Külön köszönöm a képeket.


Azonban egy elég fontos dolgot elfelejtettem leírni.

Virágos egyberuciban hülyén néznék ki, mert férfi vagyok. :)


De akkor felteszem másképp a kérdést.

Hosszú vagy 3/4-es gatyába menjek? Hideg van a gépen?

2010. jún. 12. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat utaztam a tengeren túlra, és dolgot megtanultam a repülések során: a gépen mindig hideg van, és a lábfej tud a legeslegjobban fázni! A cipzáras pulcsi a lehető legpraktikusabb dolog egy ilyen úton, illetve egy olyan cipő, amit nagyon kényelmes le és felvenni, kincset ér!!!

Tehát szerintem a legjobb outfit:

- póló

- hosszú farmer

- fűző nélküli cipő, vagy olyan fűzős cipő, amit már fel/le tudsz húzni anélkül, hogy ki kelljen kötnöd a fűzőt

- és persze a cipzáras pulcsi.


Továbbá mindig jó, ha van nálad extra zokni, alsó...hát több nem jut eszembe. Remélem, még időben tudtam segíteni. :)

(mondanám, hogy fogkefe, fogkrém, de ugye utóbbit ma már nem engedik fel a gépre...bár 100 ml alatt asszem igen)

2010. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
51%
egy zokni és egy bugyi,sztem ennyi elég,és akkor meg se motoznak a reptéren
2010. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!