Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha ki szeretnék menni Amerikáb...

Ha ki szeretnék menni Amerikába (nyelvet tanulni) es nem beszélek perfekt angolul beengednek ha van egy "igazolasom" hogy meddig leszek, miert megyek ki és a szállásról az infók (meg persze a repjegyről és minden személyes adatról)?

Figyelt kérdés

Ahogy fent leírtam nyelvet tanulni mennék ki...

Köszi a válaszokat!



2018. ápr. 12. 17:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy néhol nincs ékezet csak a billentyűzet meg van bolondulva...
2018. ápr. 12. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem igazolás kell, hanem vizum .
2018. ápr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tervezed a tanulast? Beiratkozol valami tanfolyamra, iskolaba? Ha igen, kelleni fog F1 vizum, azt iskola tudja elintezni,ha felvesz. Ha csak maszek uton tanulnal, harom honapig maradhasz vizum nelkul de akkor nem tudsz iskolaba jarni.
2018. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazolás!?


ESTA, vagy egyéb vízum, amúgy jöhetsz is vissza.

2018. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Már ott nem értem az egész kérdést, hogy mi a fenének akarsz te az USAba kiutazni nyelvet tanulni. Kidobsz nem kevés pénzt, aminek a töredekéből tudnál gyakorolni interneten keresztül amerikaiakkal. Interpals, facebook, stb. Nincs olyan, hogy nem találsz ehhez partnert.

Még az internetes magántanár is olcsóbbra jönne ki szerintem, mint az utazásod az USAba.

Jó, egyértelműen érződik te csak simán kiakarsz utazni az USAba, nem a nyelvtanulás a lényeg. Nyelvtanulás lenne a lényeg akkor csak Angiláig repülnél, ott is találkoznál anyanyelvi környezettel.

2018. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Képzeld a nyelvtanulás a cél és azert nem Angliát választom mert az amerikai angolt szeretném előbb elsajátítani aztán az angliait!

Amúgy mi alapján ítéled meg hogy miert megyek? 1. Nem a te dolgod 2. Lehet hogy tévedsz (ez esetben biztos)

És próbáltam neten de nem jött össze nem ragadt meg a fejemben.


#1-2-3 tudom hogy kell hozzá.

Nem úgy értettem hogy csak a papírral mennék ki...

Igen tudom én is hülye voltam hogy nem írtam oda bocsi

2018. ápr. 17. 18:13
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Nyelvtanulás lenne a cél akkor nem utaznál pont az USAban, megelégednél Angliával is.

2. Nem tetszik, hogy valaki beszól neked itt akkor ne írj ki kérdést.

3. Otthon nem tudtad megtanulni a nyelvet kimehetsz te 50 évre akkor se fogod megtanulni, mert nem az a hiba, hogy nem anyanyelvi környezetben élsz. Pocsékul tanulsz és nincs nyelvérzéked. Interneten keresztül nem tudtál gyakorolni kint megleszel halva és bőgni fogsz, hogy azt se érted meg mit kérdez vissza tőled az eladó.

4. Továbbra is te csak simán nyaralni, bulizni akarsz kimenni az USAba, amivel nem lenne semmi gond, hogyha úgy írtad volna ki a kérdésedet és nem nyelvtanulás mögé bújtattad volna. Van tucatnyi ilyen nyelviskola aki nyelvoktatás mögé bújtatott bulizásokat szervez, azokat kellett volna keresned inkább.

2018. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!