Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 2014. 08.24-én USA-ban autóval...

2014. 08.24-én USA-ban autóval megengedettnél 55 mph helyett 90+ mph-val közlekedtem ezért feljelentett a rendőr. Hivatalos levelet a büntetésről nem kaptam csak egy slepnit a S. B. bíróságtól amire nem reagáltam. Kiutazhatok? Nem zárnak börtönbe?

Figyelt kérdés

A levél tartalma amit "slepnek neveztem"


Pay bail or appear in court by 09-24-14 or collection activity may occur.

You may pay your bail by phone or on the internet, sign up for traffic school, or obtain additional information using the 24-hour automated phone number (805)686-5040 or on the court's website at www.sbcourts.org


Please read reverse side for information regarding Traffic School or pleading not guilty.


Contact the court if you have an insurance violation for correction information.


Failure to respond tothis notice will result in your bail being increased due to 300$ Civil Assessment added pursuant to PC 1214.1.


In addition, there may be a hold/suspension placed on your driver's license pursuant to VC40509.5 and 10 $ imposed pursuant to VC40508.6 (b) , or a warrant issued for your arrest. Your failure to appear may be deemed conset to trial by Written Declaration pusuant to VC40903-


Traffic Court is held on the 2nd and 4 th Wednesday of the month.

Check in et the Clerk's Office 1745 Mission Drive , Suite C, Solvang, at8:00a.m. prior to court.

Office hours are 8 a.m. to 3 p.m., Monday through Friday, exculding holidays and statemandated court closures.


If a traffic school amount is not listed below, you are not eligible for traffic school.


You may pay one of the following or contact the court by09-24-14


Bail Forfeiture 489$



Ebben az évben szeretnék kiutazni, de volt aki azt mondta, hogy nem javasolja mert akár súlyos büntetésre is számíthatok.

Milyen / mekkora büntetések lehetségesek? Tényleg elzárással is büntethetnek ezért a gyorshajtásért és az elfelejtett ügyintézésért? Az ESTA beutazási engedélyt már megkaptam! Várom hozzáértők válaszait.



#Mi lehet a büntetésem #Elévült már ez a büntetés #2014.08.24-óta?
2018. máj. 2. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Bortonbe nem valoszinu hogy be fognak zarni. Viszont nincs kizarva hogy be se engednek. Az hogy megkaptad ESTAt nem jelenti hogy be tudsz lepni USA teruletere.

Szerintem keves az esely, de megvan a lehetoseg. Legkozelebb ne bolondozz az uton. Vannak allamok ahol jobb nem talalkozni rendorokkel.

2018. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy azonnal rabositanak, esetleg bent is tarthatnak 1-2 napig, aztán biróság. A helyedben mindenképp utánanéznék, nem köröznek-e?
2018. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom mondták-e, de egyetlen mérföld gyorshajtás is bűn. Nem véletlenül tartják be az emberek a sebességkorlátozást. Te amolyan hülyemagyarként próbálod adni a tudatlant, de nem fog menni.

Csak megfogja valaki a grabancod, felolvassa azt a slepnit aztán betesz valamelyik dutyiba...

2018. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még, ha nem lenne ez akkor se garancia a megkapott ESTA-d, hogy bemehetsz az USA területére. Simán dönthetnek úgy a reptéren bármikor, hogy visszafordítanak és mehetsz haza. Ezt meg lehet, hogy egyből ki fogja dobni a rendszer nekik és értesítik a hatóságokat, hiába, hogy 2014 régen volt már.
2018. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A büntetésed bekerült a központi adatbázisba.

Amúgy azóta kamatozik is és lehet akár a többszöröse az eredeti összegnek

Amint beolvassák -az USA területére lépve- az útleveledet, azonnal intézkedni fog a hatóság.

(Nem hinném, hogy van elévülési idő egy bírósági határozatnál?!)

2018. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt nezz utana:

[link]

Klikk a make a payment es a jogsi szam vagy a buntetesi cedula (citation vagy case number) alapjan lehet hogy ki tudod keresni az ugyedet.

Ha nem sikerul, akkor irj privit es segitek.


Sajnos van ra esely, hogy nem engednek be. Ezt probald meg elintezni mielott ide utazol, mert sokba fog kerulni, ha kifizetsz annyi penzt a repjegyre, a bevandorlasi tiszt meg azt mondja, bocsi, nem johetsz be...

A kozuti buntetesek sulyossagatol fugg, hogy "csak" felfuggesztik a jogsidat (ami teged nem erint, mert gondolom magyar jogsival vezettel....persze azzal mar nem fogsz tudni a jovoben) vagy korozest adnak ki ellened. Utobbi esetben a repteren is siman lekapcsolhatnak.

2018. máj. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!