Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába vagy az Egyesült...

Jeffrey Spender kérdése:

Kanadába vagy az Egyesült Államokba célszerűbb, jobb kivándorolni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 17. 00:07
 1/4 anonim válasza:
Attol fugg mi a kivandorlásod célja.
2018. máj. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%

Ezzel a fél mondattal totál beoltottad a helyet ahol élek :D (Toronto)


Miért baj az,ha olyan mint NYC? :D


Nem mondom ,hogy én imadom ezt a varost ,de ez a nézopont szerintem totál hulyeség.

2018. máj. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem baj éppen. Torontóról az volt az első benyomásom, hogy ilyen lenne New York, ha a vöröskabátosok győznek. Eleinte tetszett, aztán két-három hét után már hánytam a sok szögletes üvegtoronytól meg ócska téglafaltól. Az egész olyan, mintha a repülőtér terminálját a végtelenségig építették volna, aztán valahogy város lett belőle. Mondjuk vannak szép részei is, például Roncesvalles vagy a Kensington piac, és a belvárosnak is van egy hangulata. De attól is hányni kezdesz egy idő után, főleg a sok kódorgó drogos miatt.
2018. máj. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj mar utolso de neked mindentol hanynod kell vagy ez a szavajarasod....?
2018. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!