Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik jobb/szebb/látványosabb...

Melyik jobb/szebb/látványosabb város, ill. Ti ezek közül melyikeket látogatnátok meg?

Figyelt kérdés

1. New York

2. Washington D.C.

3. Miami

4. Las Vegas

5. Los Angeles

6. San Francisco


2012. jún. 21. 22:11
 1/5 anonim válasza:
New York, Miami, Los Angeles
2012. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

NY-ban voltam, turistaskodni kiraly 3-4napot, aztan ennyi.

Vegasban voltam, 1 nap boven eleg, esetleg 2!

San Franciscoban voltam, nagyon klassz (ha a szeszelyes idojaras nem cseszik ki veled) 3-4napnyi latnivalo.

Los Angelesben eltem, szoval marad Miami.

Ja igen, DCben is jartam, igaz csak futtaban, szoval oda visszamennek szivesen, de csakis Miami utan.

Ha meg egyikben sem voltal, akkor kezd a legkozelebbivel, NY, DC, Miami, Loszi, majd innen kocsival kb. 3 ora Vegas, Frisco pedig egy 2 oras repulout.

2012. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezek közül csak Miami-ban nem voltam. Nem is annyira vágyom oda. Akkor inkább Orlando a vidámparkjaival.

New Yorkba szívesen visszamennék. Imádtam.

LA-be csak a hullámvasutak miatt.

SF nagyon szép. Szívesen élnék ott.

Washington DC annyira nem jött be.Unalmasnak tűnt nekem.

Las Vegasba csak akkor mennék vissza ha már betöltöttem a 21-et. Akkor tudnék pókerezni egy kicsit. :)


A legszebb NY és SF. A leglátványosabb Las Vegas. A Belaggio szökőkút és a hotelek elég durván meg vannak csinálva. Van olyan hotel (Venetian) h a második emeletén gondolázni lehet a vízben. Mint Velencében.

2012. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attól függ, hogy hány éves vagy, és segítene a döntésben ha megírnád, hogy idáig merre jártál a világban, melyik város tetszett a legjobban és miért, és melyik nem tetszett és miért.


Én 50 éves elmúltam, 20 évig éltem Los Angelesben, Las Vegasban csak egyszer voltam egy hosszú hétvégén, elég is volt belőle egy életre, az egy mű város ahol semmi sem igazi.


Ha még sohasem voltál az USÁ-ban akkor New York, és San Francisco megér egy misét mert ezek gyönyörű városok.


Ha engem kérdeznek, hogy mi volt az USÁ-ban ami a legnagyobb benyomást tett rám, akkor az a Grand Canyon volt és tőle 2 órára Délre autóval: Sedona. Erre a két helyre együtt rászánhatsz egy hetet, Flagstaff-ben érdemes megszállni, az a két látványosság között van félúton.


Los Angeles: ez tényleg az elején feltett kérdésekre adott válaszaid függvénye.

2012. júl. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

New York, Washington, San Francisco.

Ha csak egyet lehetne választani, akkor talán San Francisco. Nagyon egyedi hangulatú város, nem az a sablonos amerikai felhőkarcoló-negyed. Persze ott is van, de más az egész.

2012. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!