Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A J1-es vízum díját minden...

A J1-es vízum díját minden alkalommal ki kell fizetni, amikor egy diák kiutazik?

Figyelt kérdés
Táborba megyek dolgozni, és kicsit lehúzásnak érzem ha jövőre is ki akarok menni, és megint ki kell fizetni. Valakitől azt hallottam, hogy nem kell mindig kifizetni, hanem x évig érvényes, de ezt kétlem, viszont nem találtam erre semmi infót.

2018. máj. 28. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

J1 vízum egyszeri belépésre jogosít fel, meghatározott időtartamra. Legalábbis évekkel ezelőtt, amikor én voltam J1-gyel kint, akkor így volt.

Szóval ha újra J1-re lesz szükség, akkor az egy teljesen új eljárás és mindent újra kell intézni, fizetni.

2018. máj. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egyszeri belépés, meg az új eljárás sem baj, de valaki 4-5-6 alkalommal kimegy amíg egyetemista és az már elég tetemes összeg. Most is amikor voltam cisnáltatni, előreengedték azokat akiknek már volt vízuma régebben, mert azoknak nem kellett ujjlenyomatot venni megint és 5 perc alatt megvoltak. Nem értem ezen mi kerül olyan sokba. Azt mondták mindenfélét fognak kérdezni közben meg nem is volt semmi.
2018. máj. 28. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!