Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Gond lehet-e a bejutassal?

Gond lehet-e a bejutassal?

Figyelt kérdés
Tehat, én ss a parom szeretnenk menni 2 hetre texasba eggyik baratunkhoz.A bibi ott van hogy nem vagyok tisztában a belépéssel vagyis a határnál! A barátnőm házas volt az Egyesült Egyesült Államokban de mar 1 éve el vált. A válási papirokat most fordittatjuk hogy csinaljon útlevelet a leánykori névével. Megjegyzem nem volt kitoloncolva az országból csak szepen elvaltak es ezzel be zárul a kör. Gons lehet e ezzel a vámban hogy o férjnél volt ott es elvaltak? Vagy gons lehet e ha kezten ugyanahoz a tiszthez megyunk a kapuhoz mind egy pár?

2018. jún. 18. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ESTA megvan? :D
2018. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ESTA-t igényelünk 2-3 nappal előtte. Amugy meg augusztusban akarunk.menni .semmi ertelme meg most igenyelni szerintem :-D
2018. jún. 18. 12:20
 3/20 A kérdező kommentje:
De itt most más a kérdés vagyis ami érdekel
2018. jún. 18. 12:23
 4/20 anonim ***** válasza:

"semmi ertelme meg most igenyelni szerintem :-D"


És ha elutasítják az ESTA-t? Akkor idejössz panaszkodni? Mert az is lehetséges opció ugyanis. Nem gyakori, de elég sokszor megesik azért. Okosan, előre gondolkodva, először ESTA-t kell igényelni, aztán a többit. De ti tudjátok.

2018. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tegyük fel hogy az esta rendben van...es mostmar szeretnek a kerdesemre is valaszt kapni
2018. jún. 18. 12:49
 6/20 anonim ***** válasza:
nem lehet ebből gond.
2018. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
viszont ha jót akarsz magatoknak, ESTA igénylése előtt, semmit nem intézel!! se szállást, se mást. pláne nem 2-3 nappal előtte akarod igényelni, akkor aztán jó nagyot koppansz ha nem kapod meg.
2018. jún. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A szállás meg van mert egy baratomhoz megyunk .Engem ez a kerdes aggaszt csak,hogy baj lehet e a vámban amiert o mar volt ott házas es mivel ketten megyunk most nem vagyunk hazasok es nehogy azt hidjek hogy netan megint hazassag lesz belolr ott
2018. jún. 18. 13:46
 9/20 A kérdező kommentje:
Augusztus 6-an szeretnenk menni. Mennyivel előtte lenne olos dolog igenyelni az Estat?
2018. jún. 18. 13:52
 10/20 anonim ***** válasza:
Vamnak semmi koze a dologhoz. Bevandorlasi tiszt donti el hogy bejuttok vagy sem. Es a riziko mindig megvan
2018. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!