Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Gond lehet-e a bejutassal?

Gond lehet-e a bejutassal?

Figyelt kérdés
Tehat, én ss a parom szeretnenk menni 2 hetre texasba eggyik baratunkhoz.A bibi ott van hogy nem vagyok tisztában a belépéssel vagyis a határnál! A barátnőm házas volt az Egyesült Egyesült Államokban de mar 1 éve el vált. A válási papirokat most fordittatjuk hogy csinaljon útlevelet a leánykori névével. Megjegyzem nem volt kitoloncolva az országból csak szepen elvaltak es ezzel be zárul a kör. Gons lehet e ezzel a vámban hogy o férjnél volt ott es elvaltak? Vagy gons lehet e ha kezten ugyanahoz a tiszthez megyunk a kapuhoz mind egy pár?

2018. jún. 18. 10:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Már most lehetne estad. Mivel eleve 2 evig ervényes, nem tudom miért akarod utolsó pillanatra hagyni
2018. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ezt hányszor kérdezed még meg?
2018. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ha annyi pénzt ki adunk a repulo jegyekre normalis hogy aggodok nem?
2018. jún. 18. 18:42
 14/20 A kérdező kommentje:
Amugy is neg egy normalis választ szerintem nem kaptam amiből rájövök hogy mire szamitsak
2018. jún. 18. 18:44
 15/20 anonim ***** válasza:

"Ha annyi pénzt ki adunk a repulo jegyekre normalis hogy aggodok nem?"


Jogos hogy aggódsz, de mégsem az ESTA volt az első dolgod mint intézendő! Érdekes egy figura vagy. Kaptál választ, csak nem olvastad el rendesen. Bevándorlási tiszt függő hogy kötekedik e vagy sem. De nagy eséllyel nem. Ezt előre nem mondja meg neked senki.

2018. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Csak azt gondoltam hogy valaki mar jart-e igy es tud e valamit mondani azert érdeklődtem:-) meg az hogy erdemes e egy tiszthez menjunk vagy ha van valasztasunk kulon kulon menjunk e?
2018. jún. 18. 19:28
 17/20 anonim ***** válasza:
egy tiszthez mehettek
2018. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem kizaro ok az ha valaki hazas volt amerikaban es elvalt.

A tiszten sok mulhat, ha neki gyanus hogy kint akartok maradni akkor megtagadhatja a belepest.

Olyanrol hallottam hogy valaki a testverevel ment ki, a fiu kint maradt, a lanyteso meg hazament. Kesobb ki akart menni es gyanus volt nekik hogy legutobb nem egyedul jott es a tesoja nem ment haza. Lecsekkoltak a telojat, emaileket es rajottek hogy nyari melot akart kint.

Tehat ot sem ok nelkul forditotak vissza.

2018. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! Nekunk eszunk agában sincs kinn maradni csupan 2 hétre akarunk menni egy baratunkhoz
2018. jún. 18. 23:55
 20/20 anonim ***** válasza:

Mivel már többször is kiírtad a kérdést, gondolom, hogy vannak olyan dolgaitok, amire majd csak a bevándorlási tisztek jöhetnek rá.

Ott meg eldől a kérdés, akármilyen drágán is vetted a jegyeket.


Én amúgy külön utaznék a csajtól, mert nagyon nem tiszta a meséje!!

2018. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!