Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szakmai gyakorlat USA-ban?

Szakmai gyakorlat USA-ban?

Figyelt kérdés
Hello mindenkinek.Olyanok válaszát várom akik voltam vagy szintén azon gondolkoznak ,hogy amerikában toltenél el szakmai gyakorlatukat.Arra lennék kiváncsi ,hogy melyik a legmegbízhatóbb magyar kozvetítoi iroda.Most szeptemberben kezdem az utolsó évemet a fosulin és azután szeretnék kimenni július kornyékén.Mikor ajánlatos elkezdeni ,mennyi ideig tart az egész procedúra a kijutásig?Bárki tapasztalatait,otleteit szivessen fogadom.Elore is koszonom:)
2010. jún. 20. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Tapasztalatom sajnos nincs de én is szeretnék oda eljutni, ott leélni hátralévő életem. Tudnod kell hogy vízum igénylést kell benyújtanod ami lehet 1-2 hét de lehet 2-3 hónap is. Szándéknak megadod hogy dolgozni akarsz, vagy tanulni.

Viszont azzal számolnod kell hogy a repjegy oda-vissza nem olcsó dolog (ami kb fél millió HUF), plussz szállást kell talánod, kell kajálni is valamiből. Akárhogyan is számolod ez rengeteg pénz.


Sok sikert a kijutáshoz és ne feledd ha már kijutottál azért nézd meg a főbb látványosságokat is.


F/17

2010. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
wwww.ccusa.hu
2010. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs egy 'w'-vel kevesebb
2010. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszike a válaszodat..jaja ezzel mindennel tisztában vagyok.ezert lettem volna kivancsi masok tapasztalataira...de sebaj majd az irodaban gondolom segitenek...sok sikert neked is hozzá.remélem nekem is sikerul..szija:)
2010. jún. 23. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát reménykedjünk ;) addig viszont tanulok és gyűjtöm a pénzt :)
2010. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mióta félmillió egy odavissza repjegy az USA-ba?? 120 000-250 000 átszállásoktól, helyszínektől függően.
2010. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!