Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van 4 évszak Amerikában?

Van 4 évszak Amerikában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem csak Észak Amerika hanem az egész Usa területéről szeretnék kérdezni még pedig hogy mely államokban van 4 évszak, én ezt fontosnak tartom én ilyen 4 évszakos vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. aug. 16. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Massachusetts, Rhode Island, Connecticut, New York, New Jersey, Delaware, Maryland, Virginia, North Carolina, South Carolina, Georgia, Florida.
2018. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Ajjaj! Te melyik iskolába jár, vagy jártál?

Az egész földkerekségen mindenhol van négy évszak.

2018. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem csak Észak Amerika hanem az egész Usa területéről szeretnék kérdezni "


Azt ügye tudod, hogy Észak-Amerika része az Államok, s nem fordítva! Ennek így semmi értelme.

2018. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Kettes, ezt a baromságot azért nem annyira hirdetném a helyedben.
2018. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó!
2018. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3mas igen tudom hogy az USA termletén található Észak-Amerika csak a gyakori kérdések kavart ott nekem valamit Észak-Amerikával kapcsolatbam, és egy másik válaszoló még nem vettük át Amerikát teljesen 8. Osztályos leszek most idén folytatjuk Amerika éghajlatát. És az aki leírta amit kértem annak nagyon köszönöm.
2018. aug. 17. 06:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem USA területén található Észak-Amerika, hanem fordítva. 23 független állam tartozik hozzá, köztük az USA és Kanada.
2018. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!