Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Gyárilag csomagolt csokoládét,...

Gyárilag csomagolt csokoládét, kekszet be lehet vinni az USA-ba?

Figyelt kérdés

Tengerentúlra tudom, hogy hús készítményt, gyümölcsöt nem lehet bevinni.

Csoki, keksz?



2018. okt. 31. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Can I bring in food as a traveler (fruit, cheese, meat, etc.)?


The following are generally admissible:


-Bakery items, candy, chocolate, and dry mixes containing dairy and egg ingredients [such as baking mixes, cocoa mixes, drink mixes, instant cake mixes, instant pudding mixes, liquid drink mixes containing reconstituted dry milk or dry milk products (including those that contain sugar), potato flakes, and infant formula] commercially labeled and presented in final finished packaging are generally admissible.

2018. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

siman!

en USAban elek, evente egyszer hazamegyek es eddig ezeket hoztam vissza magammal a borondben: turo rudi, vanilias karika, pilota keksz, Balaton szelet, sport csoki, zizi, dunakavics, negro, meg gesztenye pure (ja meg anyu altal keszitett sutik es nagyi altal eltett lekvar).

eddig egyetlen egszer allitottak meg, a gesztenyepuret akartak megnezni kozelebbrol, kibontottak, mondtam chestnut puree, mosolyogtak majd tovabb engedtek

2018. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 👍!
2018. okt. 31. 23:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most mentem végig USA, Anglia, EU, Kanada határokon néhány brownie-vel és mindig kifejezetten bevallottam, hogy zűr ne legyen, nos, senkit nem érdekelt.
2019. febr. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!