Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha jelentkezek zöldkártyáért...

Ha jelentkezek zöldkártyáért az USA-ba és mondjuk megkapom akkor köteles is vagyok kimenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de akkor fél év után elveszíted, más hátrányod nem lesz.
2010. jún. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos benne, hogy kimennél, akkor kérlek ne is jelentkezz. Van ember, akit a párja vár kint mindennél jobban, régóta, hagyd meg nekik a lehetőséget.
2010. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
másoknak mint pl nekem is egy nagy álma teljesülne ha kijuthatna Amerikába zöldkártyával együtt...
2010. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, dehogy. nem is szándékoztam kimenni, csak kíváncsiságból kérdeztem. :)
2010. jún. 27. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy koteles, de elveszited, ha nem lepsz be es nem telepedsz le. Tehat hulyeseg olyannak jelentkezni, aki ezt nem gondolta at. Gondoljon ra az illeto, hogy ilyenkor mastol veheti el a lehetoseget. Hallottam olyat, akik csak ugy "poenbol" jelentkeztek, es megkaptak. Miert van az, hogy miert az ilyeneknek van szerencseje?
2010. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Jelentkezni " zöldkártyáért nem tudsz, kivéve ha van ott rokon, munkád stb, de ekkor is csak kivételes esetekben.



Egy SORSOLÁSra jelentkezhetsz, ahol milliók közül 100 000-et kihúznak véletlenszerűen, és abból kapnak Max 50 000-en zöldkártyát..



A zöldkártya rendes neve Permanent Resident Card, tehát el is veszted, ha nem tartózkodsz évente legalább 6 hónapot az USA-ban.


Amúgy, aki ezt veszni hagyja az HÜLYE.. Milliók vannak várólistán, és mégtöbb milliók álma, hogy kimenjenek.. Engedélyt viszont kevés kap.. Én biztos nem hagynám veszni.

2010. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!