Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nyáron utazom Amerikába a...

Nyáron utazom Amerikába a Camp Leaders nevű program keretein belül, és érdekelne, hogy igazából hogyan is jutok ki pontosan?

Figyelt kérdés
Első utam, sosem repültem még, rendkívül izgatott vagyok, természetesen pozitív értelemben. Aki volt már kint egyedül, az pár sorban ki tudná nekem fejteni, hogy mennyire volt nehéz/ijesztő a kiutazás Amerikába, majd onnan a táborodba. Az egyedüli probléma, hogy nem vagyok túl jó tájékozódó, viszont elég nyitott vagyok, szóval gondoltam, belevágok egy nagyobb kalandba, de azért természetesen vannak kételyeim :) köszönöm előre is a segítségeteket, válaszotokat!

2018. dec. 8. 16:40
 1/3 anonim válasza:
Ha tudsz angolul simán menni fog minden. A reptéren kérdezd meg ha nem lesz semmi segítő hogy hova kell menni melyik kapuba. Nagyon nagyon fontos hogy ne zárd be a szád 😂!!! Ugye Amerika.. Nagyon nézz mindig a hátad mögé és a lábad elé. Első nap nagyon fogsz szorongani de utána nyugodj le és jó lesz.
2018. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
1. Vagyok és jó utat kívánok!
2018. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen, az angol nem lesz probléma, szám pedig van a kérdezéshez! :D meg persze gondolom,hogy majd az utolsó tájékoztatón elmondanak mindent részletesen, csak érdekel, hogy ti hogyan bírkóztatok meg ezzel :)
2018. dec. 8. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!