Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Két főre 10 millió ft-ból...

Két főre 10 millió ft-ból milyen kirándulás hozható ki, ha egy hónapra szeretnénk menni, mindenből inkább a prémium minőséget választanánk?

Figyelt kérdés

Néztünk helyeket, de lehetne választani ezerből, így konkrét cél nincs még.egy hónapra mennénk, és valami szép helyet néznénk ki, körutazással egybekötve.

Aki volt már hosszabb távú kiránduláson merre hol volt, mennyiből jött ki nektek?



2018. dec. 31. 09:14
 1/8 anonim válasza:
32%
De roh*dt jól megy az élet egyeseknek.. (bocs de nem tudom az ilyet megállni! És még szegénység van az országba.. jah..)
2018. dec. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi se huszonévesen akarunk elmenni ilyen kirándulásra, amikor még az embernek pár tízezer ftot is nehéz félretenni egy hónapban.Mivel már egy jó ideje elég jó munkánk van, szerintem ez a legkevesebb amit önmagunknak adhatunk egy kemény év után.
2018. dec. 31. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden az igényszinttől függ az USA nagyon drága, biztos találsz olyan helyet is, ahol ez a pénz egy hétre sem elég, de jól szervezve szerintem egy elég korrekt körutazás kijön belőle.
2018. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 millióból 2 főre szerintem a legkülönlegesebb dolog, amit csinálhattok az egy Patagónia-Antarktisz kombinált túra, egyedül talán annyi nem férne bele, hogy első osztályon repüljetek Dél-Amerikába. Viszont kár ennyi pénzt elkölteni egy hónap alatt, én 1 hónap Indiát 400k-ból hoztam ki repjeggyel, 1 millió per fő körül már kimondottan luxusban lehet létezni. 2-2.5 milliónál még Francia-Polinézia sem kerül többe, ha csak nem valami teljesen őrülten túlárazott ötcsillagosba akartok menni. Én ennyi pénzt csak Antarktisz-túrára költenék.
2018. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen budget utazásnak semmi értelme.

Szerintem 20-30 milló/fő alatt el se induljatok...

2018. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
+i
2018. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 aHermann ***** válasza:

Szia!


Ennyiből bárhová el lehet menni, és egy kis odafigyeléssel akár többször 1-1 hónapra is. (Én legalább is ezt csinálnám, és ehhez nem kell feltétlenül a minőségből engedni).


Azért megadhattál volna valami támpontot, hogy mi érdekel.


Feltételezem távolabbi úti célok merültek fel.


Én ezekben gondolkodnék:

- Japán körtúra (shinkanzen vonatokkal bejárni az országot, majd egy kis pihenés Okinawán.)

- Ausztrália (Sydney, Melbourne, Cairns, Ayers Rock - közeli rokonok most 1,5 hónapra utaztak oda)


- Dél-Kelet- Ázsia (itt széles a paletta: Thaiföld, Malaysia, Szingapúr, pihenés Langkawin, esetleg fel Fülöp-szigetekre - luxus vonat jár Bangkok-Szingapúr között)

[link]


- Dél-Afrika+Viktória-vízesés (Fokváros, Johanesburg, Lost City, Rovos Rail)


- Peru-Chile


- Mexikó körtúra (Acapulco, Mexikóváros, Tulum, Cancún)


- USA Nyugat (San Francisco, nemzeti parkok, kanyonok-Las Vegas, Los Angeles, San Diego)


- USA Kelet (Hudson völgye, Niagara, NY, Washington)


- Kanada (Vancouver, vonattal keletre, Montreal, Toronto, Quebec, Új-Skócia)


Nagy óceánjárók kínálnak világ körüli utakat, ahol menet közben is lehet csatlakozni.

2018. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hol jártatok már eddig.
2018. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!