Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Most jöttünk haza egy három...

Most jöttünk haza egy három hónapos világ körüli útból. Más is menne vissza egyből kirándulni, vagy csak nálunk van ez?

Figyelt kérdés
Gyönyörű út volt, mindent megnéztünk, amit akartunk volna, csak az tartott sokáig mielőtt elutaztunk volna, minden papír rendben legyen.Már most tervezzük hogy hova mennék megint.Más is így volt, mikor hazajött egy komolyabb útról, és nem bírt otthon megmaradni, utazni akart megint?

2019. jan. 5. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha valóban egy 3 hónapos "világ körüli úton" lettem volna, nem hinném, hogy -a hazaérkezésem után- az első dolgom lett volna kiírni a gyíkra egy naiv kérdést!
2019. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem kérdés, hanem dicsekvés.
2019. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
A fogalmazás alapján erős a gyanúm, hogy még az életben nem volt sehol a kérdező.
2019. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
most mit vagytok úgy oda! hát a sufni és a budi körül járt a kérdező - de hát úgy élte meg a világkörül járt. Van ilyen. A kérdésre: csak nálatok van ez.
2019. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Délelőtt tíz óra után tilos a rongyrázás!

A hazudás pedig mindig csúnya dolog.

2019. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor én 6 hetes ázsiai nyaraláson voltam, és hazajöttünk, akkor bár hiányzott sok minden, de örültem, hogy végre újra otthon vagyok.
2019. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én a Napot szoktam minden évben megkerülni. Az is nagyon szép és változatos út. Én például imádom, amikor 30 km/s sebességgel száguldunk a világűrben. Nem olcsó, mert kb. 2 millióba kerül egy út önellátással, de már 48-szor voltam. Nekem ez megéri.
2019. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
66%
Nem szabad dicsekedni😛
2019. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
#7-ben váratlanul egy gyönyörű írás érkezett... Köszönöm.
2019. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésről az a vicc jutott az eszembe,

amikor a sznob amerikai házaspár meséli otthon, hogy most jöttünk haza egy három hónapos világ körüli útról, de nem tetszett.

Ezért jövőre máshová megyünk.

:)

2019. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!