Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 18 éves vagyok és nagyon...

18 éves vagyok és nagyon kiszeretnék menni Amerikába 1 évre. Ezt hogyan tudom megtenni?

Figyelt kérdés

Igen tudom biztos sok pénz kell hozzá

de akkor is

kiszeretnék menni de nem tudom hogy kedzjek neki

köszi a segítséget


2010. jún. 29. 15:56
 1/5 anonim válasza:

[link]


meg google a barátod...

2010. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól fugg mit szeretnél csinálni meg hány éves vagy.Ha van már legalább érettségid mehetsz au pairnek:)én is igy megyek majd ki..kint lehetx akár 2evig is es nem kell szinte semmiért fizetned mert minden a család fizet.sok szerencsét hozzá:)
2010. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Au-pairkedeshez nem kell gazdagnak lenned...es kozben tanulhatsz is - a csalad fizeti. Raadasul meg penzt is keresel. Ha ez nem tetszik, akkor tanulo vizummal is lehet, de ha nincs penzed, akkor az eselytelen meg amugy is tok ertelmetlen a penzveszteseg miatt egy evet USA-ban jarni egyetemre, utana meg Mo-n folytatni, mert kreditet nem fognak csak ugy elfogadni. Szoval ha 1 evre akarod, akkor az au-pairkedes a legjobb opcio es abban nem kell megszakadni, lesz fedel a fejed felett.
2010. jún. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Au-pairkedest ajanlom. Tudok tanacsot adni, en is ugy jottm.
2010. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dtigenerator válasza:
Ha cserediákként akarsz kimenni, ajánlom az AFS nevű cserediákegyletet (van magyar kirendeltségük, nagyon kedvesek, és segítőkészek), vagy a Rotary-t, amiről nincs sok tapasztalatom, de a google is sok ilyet kidob. Ösztöndíjjal is kimehetsz amúgy, tudtommal a cserediákok kaphatnak anyagi támogatást, még ha az egészet nem tudják finanszírozni neked, talán besegíthetnek, de a tanulmányi eredmények sokat nyomnak a latban. Ha egy évre akarsz kimenni, akkor valami ilyesmit ajánlok, ha tovább, akkor kinn keresni kell valami munkát is, de nem árthatnak kapcsolatok. Élnek rokonom Amerikában, Texasban, volt aki úgy ment ki, hogy semmi angoltudása sem volt, most mégis megél ott.
2010. szept. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!