Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » San Diego-ba hol érdemes...

Paran0ia kérdése:

San Diego-ba hol érdemes repjegyet keresni?

Figyelt kérdés
Comic Con rendezvényre szeretnénk utazni jövőre vagy 2 év múlva. Hol és hogy érdemes repjegyet keresni illetve mikor érdemes foglalni. Hogy olcsóbb?

2019. jún. 5. 02:17
 1/2 anonim ***** válasza:

expedia, kiwi, onetravel

en ezeket az oldalakat szoktam hasznalni repjegy vasarlashoz

en honapokkal elotte szoktam venni, pl. most voltam otthon majusban, amire a jegyet mar tavaly augusztusban megvettem

nem kell ennyire elore venned, de legalabb 3-4 honappal elotte mar erdemes


a FROM reszhez beirod, hogy BUD

a TO reszhez hogy SAN

kivalasztod a datumokat es hello


csak atszallassal tudsz jonni, uh jol nezd meg az atszallasnal mennyi a varakozasi ido (layover), nehogy bedolj egy olcso torok jegynek es csak fizetes utan vedd eszre, hogy Isztambulban 15 oras a varakozas :O

2019. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zold kabat válasza:
En altalaban cheapoair.com or hotwire.com-ot hasznalom. Foglaltam mar mindket oldalon tobbszor es minden rendben ment. 3-4 honappal elore erdemes foglalni, de erdemes minden honapban ranezni az arakra, en pl pont 2napja foglaltam a jegyem mert valamiert lementek az arak (5 honap mulva utazom)
2019. júl. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!