Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy érdemes tömegközlekedni...

Hogy érdemes tömegközlekedni New York-ban? Milyen bérletet éri meg venni, hol és hogy lehet azt venni?

Figyelt kérdés
2 hetet szeretnék New Yorkban eltölteni. Azt néztem, hogy van 1 hetes bérlet, abból vennék kettőt. Van ennél jobb megoldás? Ez a jegy mindenhova érvenyes (pl Newark reptérre is kijutok vele)?

2019. jún. 3. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Metrocard Unlimited. Lehet egy hetes vagy egy honapos, legtobb metro allomason megveheto. Gyors busz kivetelevel osszes busz es metro vonalra ervenyes de kizarolag New York teruleten, Newarkba nem tudsz eljutni vele.
2019. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Reptérre mit kell venni?

Illetve Hobokenbe és a Kings Plazaba is szeretnék majd eljutni. Ezekhez érvényes lenne vagy hogy tudok kijutni?

2019. jún. 3. 12:37
 3/9 readymix ***** válasza:

Hobokenbe, NJ a PATH-al tudsz eljutni a Penn Station-ről, 33rd St, Manhattan. Oda nem jók az MTA bérletei.

Térkép [link]

PATH [link]

2019. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Útvonaltervezést meg tudom csinálni, csak azt nem értem, hogy oda milyen jegyet és hol kell venni. Más-más napon mennék Hobokenbe, a plázába és a reptérre is. Milyen jegyeket kell ezekhez az úticélokhoz venni?
2019. jún. 4. 11:01
 5/9 readymix ***** válasza:

Elküldtem a PATH-oldalt, de akkor itt van a viteldíj-része az oldalnak. Csak a Pay-Per-Ride MetroCard jó rá, ha bérleted van, mert ezzel a PATH viteldíj összegszerűen vonódik le. Elég bonyolult. Másik állam, másik cég.

PATH 2-Trip MetroCard [link]

[link]

Pay-Per-Ride [link]

SmartLink Card (PATH-bérlet) [link]

2019. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Reptérről az Airtrainnel tudsz "csatlakozni" a többi metróvonalhoz. kb 5 dollár
2019. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
Hobokenbe a Carloshoz mész?
2019. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen :D
2019. jún. 30. 21:10
 9/9 Pálpusztai Dezső ***** válasza:
A múlt héten voltam,a Mauro felesége volt a pult mögött.Remélem neked is szerencséd lesz!:-)
2019. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!