Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Poggyász hozzáadása a repülője...

Poggyász hozzáadása a repülőjegyhez?

Figyelt kérdés

Onetravel.com-on keresztül foglaltam repülőjegyeket, ahol nem volt lehetőség hozzáaadni feladott poggyászt a foglaláshoz. Bristish Airways és Amarican Airlines érintettek az útban oda-vissza. A British elhajtott levélben, hogy az ő járatát is az AA üzemelteti, érdeklődjek náluk, hozzájuk viszont semmi értelmes kontaktot nem találok egyelőre és infót sem hol és mikor tudok poggyászt hozzáadni a teljes utamhoz. Halvány utalást látok, hogy talán check-olásnál.

Ilyenkor mindkét társaságnál kell fizetni a poggyászért, vagy hogy műkődk ez? Aki kicsit gyakorlottabb... kérlek segítsetek!



2019. jún. 13. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:

?


Az USA-ba való utazáskor a repjegyben eleve benne van egy 20-22kg-os bőrönd feladása. Vagy még extra bőröndöt szeretnél feladni?

2019. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Basic Economy-ként lett foglalva, amihez nem jár feladott poggyász, csak két fedélzetre felvihető. Amikor foglaltuk még nem is volt igény többre, hiszen csak nyaralni megyünk, ismerősökhöz. Idő közben jutottunk arra, hogy még is jó lenne egy feladott bőrönd legalább, viszont sehol nem találok lehetőséget, ahol ezt hozzá lehetne adni a járat(ok)hoz. Természetesen azzal tisztában vagyok, hogy fizetni kell érte, de még így sem látom át a rendszert...
2019. jún. 13. 09:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs... az ÖSSZES tengerentúli géphez alapból jár az 1db feladott poggyász/fő.
2019. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És még is van... :D
2019. jún. 13. 09:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, tényleg van:


[link]


Bekaka... Egy oldalon azt találtam, hogy adhatsz hozzá csomagot (természetesen pénzért). Az alkalmazásukat próbáltad már? Szerintem azon keresztül lehet.

2019. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sehol nincs ilyen opció sajnos. És ha hozzá is tudom adni még mindig felvetődik a kérdés, hogy a csatlakozó járathoz is hozzá kell-e külön. Baromira megvan bonyolítva ezzel a basic economy lehetőséggel, pedig nekik is érdekük lenne egyértelművé tenni a poggyász kérdést, pénz-pénz.

Elképzelhető, hogy kifizetjük inkább a reptéren majd. Vagy megpróbáljuk még is megoldani feladott poggyász nélkül.

2019. jún. 13. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha sikerül hozzáadnod akkor az egész útra vonatkozik!


Arra vigyázz, hogy lehet hogy az indulás előtt közvetlenül (4-8 órán belül), már nem lehet hozzáadni csomagot. Nem biztos, nézz utána nehogy a reptéren legyen meglepetés.

2019. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez alapján $60-nak tűnik a csomag:


[link]

2019. jún. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az árral nincs bajom, már minden policy-t elolvastam és mindenhol azt írja, hogy VAN lehetőség csomagot hozzáadni. Azzal van bajom, hogy sehol nem írja HOL van erre lehetőség... Nincs egy gomb, hogy itt add hozzá, itt fizess. :) Már az amerikai rokonunk is átrágta és két barátunk is, senki nem talál konkrétat. Egyik társaság oldalán sem a saját foglalási kódunk alatt. Amikor pedig írok a British-nek, hogy segítsen, akkor elküldenek az American Airlines-hoz, mert ők a járat üzemeltetői, az American Airlinesnak pedig megint más (4 járat, 2 légitársaság, 3 üzemeltető). Most az AA válaszát várom és a onetravel-nek is írtam. Kíváncsian várom.

SOHA többé nem veszek kereső oldalról jegyet, jó lecke volt. :)

2019. jún. 13. 10:36
 10/10 anonim ***** válasza:

"az ÖSSZES tengerentúli géphez alapból jár az 1db feladott poggyász/fő."


Már nincs így. Vannak fapadosított csomagok, a jegy így olcsóbb, csomag nélkül. Lufthansa, KLM, Air France stb

2019. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!