Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Honna lehetne a lehető legolcs...

Honna lehetne a lehető legolcsóbban repülőjegyhez jutni?

Figyelt kérdés
Sűrgősen Londonba kell utaznom, de jó lenne olcsóbb repjegyhez jutni. Amiket néztem kicsit drágának találom ugyhogy goboltam megkérdezem hátha tudtok valahonnan olcsóbban!? előre is köszönöm a válaszokat

2014. júl. 11. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor az ember azonnal akar utazni, akkor sosincs olcsó jegy. De hisz ilyen a világ?

Mennyi az a drága, és mennyi lenne az olcsó?

2014. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utolsó pillanatban nincs olcsó jegy fapados társaságnál sem. Tapasztalatból tudom, hogy a Wizzairnek 10-13 nappal az indulás előtt vannak a legjobb áraik. Viszont ilyenkor is nagyon kell figyelni az oldalt, mert konkrétan percről percre változnak az árak.
2014. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ugy látom le kell fogalom drágàbban. Amúgy 40 ezer (elefel) visszafele majd figyelem. 1 éve 40 ből fordultam meg.
2014. júl. 11. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!