Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy működik a parkolás Las...

Hogy működik a parkolás Las Vegasban egy hotelben?

Figyelt kérdés
Tegyük fel foglalok egy szobát a Bellagio-ban. Odamegyek a hotel elé, és elviszik a kocsit? Vagy hogy működik? Valaki leírná részletesen? (még sosem voltam ilyen helyen)

2019. júl. 10. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

En Excaliburban laktam, de ugyanaz lesz Bellagioban is. Osszes szallodai parkolas a Stripen ingyenes, egyszeruen bemesz es kesz. Senki nem fog. ellenorizni hogy szalloda vendege vagy vagy nem. Lehet hogy kaszinoba mentel, ugye. A kocsit senki nem viszi el, ez nam "valet parking". Lehet, hogu Las Vegas regibb reszen szallodai vendegek kapnak valami

parkolo kartyat amit a kocsiba kell kirakni, de nem vagyok benne biztos.

2019. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elso, sajnos nincs igazad

igen, regen minden hotel parkoloja ingyenes volt, de kb. masfel-2 eve mar nem


abszolut szalloda fuggo a dolog

van ahol szallovendegnek ingyenes

van ahol szallovendegnek is fizetni kell de olcsobb mint nem-szallonak

van ahol mindenkinek ingyenes

van ahol nem lehet self-parking vagyis nem parkolhatsz te, hanem a valet fiu hozza/viszi a kocsidat

van ahol a valet ingyenes szallovendegnek

van ahol a valet nem ingyenes


tipp: beirod gugliba, hogy xyz parking es ennyi (xyz helyett nyilvan a hotel neved irod be... de ha olyan hotelt nezel, amibol mas varosban is van tobb, pl. Four Seasons, akkor nyilvan ugy keresel ra hogy four seasons las vegas parking)


tipp2: nagyon fontos, hogy jol nezd meg hova parkolsz, par eve leparkoltam a strip-en a mekinel, gondolvan itt ugyis ingyenes, a kutya nem nezi, es vigan atsetaltunk a szemkozti subway-be

10 percen belul elvontattak a kocsit, raadasul Vegas masik vegebe, ahova csak a taxi majdnem 60 dollarba fajt, plusz a vontatasi/tarolasi dij majdnem 400... :O

2019. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves masodik valaszolo,


5 eve voltam utoljara Las Vegasban es ugy latszik, azota nagyon megvaltoztak a dolgok. Koszonom az informaciot, osszel megint arrafele fogok utazni, es fel leszek keszulve. A kerdezotol bocsanatot kerek, nem gondoltam arra, hogy annyira rosszabbra fordultak a dolgok.

2019. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 11. 05:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem talan 3 hotel parkoloja ingyenes mar csak :/ termeszetesen ha valaki az adott hotelben szall meg, akkor ingyen parkol. Ha jol ertem rra vagy kivancsi, hogy leparkolnak e neked az alkalmazottak. Ugy gondolom, hogy borravaloert megoldhato de az a tuti ha szepen kovetes a parkolo tablakat es te magad teszed le a kocsidat :)
2019. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!! :)
2019. júl. 23. 01:22
 7/8 anonim ***** válasza:

En nemrég voltam a Paris ban. Ott egy ilyen körforgalomba bementünk, egy munkatárs átvette az autót, adott egy ilyen valet cuccot, mi meg bementünk.

Mivel csak a büfé be mentünk, ezért asszem 10 dollár parkolási díj volt.

2019. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
The Mirage-ban voltunk végül. Mellette volt parkolóház. Oda kellett először leparkolni, majd bejelentkezéskor elvették a kis papírt, és a szobakulccsal (kártya) tudtam ki-be járni a parkolóba. :)
2019. aug. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!