Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Az emberek tényleg szeretik a...

Az emberek tényleg szeretik a tenger imitációt a hazai strandokon?

Figyelt kérdés
Nem értem mi a jó benne? Nem jó járni rajta,nem lehet feküdni rajta,nincs árnyék,meleg,koszos. Egy nagy hamutálca az egész. Aki szereti,annak is zöld kezet adok,hisz a kérdésre válaszol.

2019. aug. 9. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem láttam még jót itthon. Talán egyszer a Duna parton. Ott természetes a homok, nem odahordott. Kis büfé bódé, napozóágyak és napernyő. Egészen megjött a nyaraló feelingem.

A Balatonon, Velencei tavon, de még néhány felkapott bányatavon sem éreztem azt, hogy húúú... Béna próbálkozásokat látok odahordott homokkal, meg cserepes pálmafákkal és ezek miatt eszméletlen strandbelépőkkel és megfizethetetlen strand kajákkal.

2019. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, nagyjából pont azt nem hozzák, amiért érdemes tengerpartra menni, cserébe sokkal rosszabb, mint az az édesvízi part, ami nem akar ilyen lenni.
2019. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Mi nem, nem is megyünk de sima strandokra sem.
2019. aug. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme az ilyeneknek tényleg. Vannak jó próbálkozások azért, ahol jó a homokos bejáró, de mégsincs idegen érzésed. Pl B.Lelle napfény strand. Ott tényleg azért lett kialakítva, hogy a gyerekek beszaladgálhassanak, iszapvárakat építhessenek.
2019. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!