Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudnátok segíteni, hova...

Tudnátok segíteni, hova érdemes elmenni az Alföldön?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egyik nap néztem a Life Networkot és teljesen beleszerettem a tájba, de sajnos nem néztem, hogy épp mit mutattak be, valahol az Alföldön volt, az biztos. Olyan helyre szeretnénk elutazni, ami tipikus tanya jellegű, vannak lovak, állatok, van valami közeli strandolási lehetőség, és ilyen kis parasztházban lehetne aludni, illetve van mondjuk csárda, ahol ebédelhetünk. Emellett azért van mit csinálni, van pl kirándulóhely, vagy programok az ott nyaralóknak. A barátommal szeretnénk elmenni, mert unjuk a hoteleket, és kell valami igazán más jellegű nyaralás :) Ami talán egy kicsit a gyerekkorunkra emlékeztetne, amikor még tartottunk állatokat, és lovunk is volt. Hiányzik és azt a hangulatot akarom felidézni, az lenne számomra az igazi pihenés. Ilyen helyet keresek, de nem igazán találok ezekkel a paraméterekkel. Találtam pár alföldi vendégházat, de ott nem volt egyéb program, meg állatok sem. Valaki ismer esetleg ilyen helyet? köszönöm előre is.

2019. aug. 10. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Inkább az Őrségben keresgéljetek, ott jobban fel vannak készülve a falusi turizmusra. Az Alföldön esetleg Hortobágy környéke jöhet szóba.
2019. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ėn is Hortobagyot javaslom. van látnivaló, csárda, lovak, stb
2019. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elek
2019. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. 😊

Őrségben találtam is, meg ez a lovarda is szuper. Esetleg voltál is ott, vagy csak ismered névről? Köszi

2019. aug. 15. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!