Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Délegyházi nudista strandról...

Délegyházi nudista strandról vélemény?

Figyelt kérdés

Nem voltam még egyszer sem nudista strandon, a napokban szívesen elnéznék ide, és ez van hozzám a legközelebb.

F/22



2019. aug. 10. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

A mutogatós nők és mutogatós pasasok gyülekezőhelye akik ott élik ki a perverz hajlamaikat (legálisan).

A másik közös jellemzőjük, hogy a legnagyobb közös ellenségük a felettük eljárt idő és a testük -régebben- kiálló részein mára elhatalmasodott gravitáció.

A legtöbb nő úgy próbálja elterelni a figyelmet a köldökéig lelógó melleiről, hogy -tök véletlenül- széttett lábbal napozik...

Ha hányni akarsz, menjél.

2019. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Az első válaszoló sötétségét hagyd nyugodtan figyelmen kívül és menj el, biztosan jól fogod érezni magad.
2019. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
95%

Ha elmész az az egyik fontos és lényeges dolog,hogy ne botránkoztass meg másokat azzal,hogy esetleg kihívó módon viselkedsz,ha érted mire gondolok.

Fényképezni és filmezni sem szabad senkit, a másik beleeggyezése nélkül.

Megérkezéskor érdemes a házirendet,saját érdekedben elolvasni.

2019. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nagybotos válasza:
79%

Rám nem szexuális hatással volt. A törzs közönség felszabadult /ez "ragadós"/ és derűs, És segítő kész. Nagyon jól éreztem magam.

Ha egy nőérdekel, akkor feltünést kerülve nézd meg.

2019. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Én se jártam még ott, viszont minden más magyarországi naturista helyen megfordultam.

Jövő hét elején terveztem odalátogatni. 😊

2019. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Balatonberény igényesebb, de Budapest környékén Délegyháza van, amit érdemes látni. Belépő nem drága, a területe a legnagyobb. A tó víze tisztának tűnik. A vízesblokkok is azok.
2021. febr. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Csupasz makk válasza:
14%
Délegyházán nincs vezetékes ivóvíz, mert a víz arzénnal mérgezett. Zuhanyozni, WC-t öblíteni jó az arzénos víz, de ha valaki megissza, komoly egészségügyi problémái lesznek. Emiatt méregdrágán (300 Ft/0,5 l) kell megvenni a büfében az ásványvizet. Az ún. “higiboxok” ahogy ott hívják gyakorlatilag felforrósodott fémkonténerek, abban vannak a WC-k, meg a zuhanyzók, amik mocskosak és bûzlenek. Sok helyen le van törve a szappantartó, ahol meg van szappantartó abban sem mindig van szappan. Sok WC-ben még WC papír sincs. “Gusztusos”, ha emiatt az ember sz*ros fenékkel megy a vízbe. Alig van néhány árnyat adó fa, így ha sokan vannak, az emberek a napon perzselõdnek meg. Homokos strand nincs, a fû sok helyen ki van kopva, köveken kell beegyensúlyozni a vízbe, ami olyan gyorsan mélyül, hogy 3 méterre a parttól már le sem ér a lábam. Van egy kopott térkép a bejáratnál, amelyen rajta van a kemping meg a strand rész, de ezek nincsenek elkülönítve egymástól. A térképen nincs feltûntetve, hogy a kempingbe csak az ottani bérlõk mehetnek be, de nincs feltûntetve az úton sem, hogy a napi vendégek oda nem mehetnek be. Emiatt az egyik bérlõ megszólított, hogy ez magánterület és az az õ részükre van fenntartva. A személyzet is bunkó volt. Emellett a nívótlanság mellett nem csoda, hogy csak lézengtek az emberek, talán 20 ember volt ott a legnagyobb kánikulában.
2022. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit retró hangulata van az egésznek, mintha időutazást tettél volna negyven évvel vissza. Amúgy jó hely, tiszta, biztonságos, de ha teheted, akkor inkább az Adrián menj el egy naturista kempingbe.
2022. júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
44%
Csinos nőket nem fogsz látni, mert azok ingyen nem mutatják meg magukat.
2022. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!